19.11.2014 5040

Готуємось до ЗНО разом з Уманським національним університетом садівництва

15 листопада 2014 року розпочалися заняття на підготовчих курсах до здачі ЗНО 2015 навчального року. Презентувала їх завідувач підготовчих курсів – кандидат економічних наук, доцент Інна Чернега. Вона привітала слухачів та батьків, ознайомила присутніх з організацією навчального процесу на курсах, особливостями реєстрації випускників та проходження ЗНО, а також з правилами вступу до нашого університету. Крім того, присутні мали нагоду познайомитись та поспілкуватися з викладачами й організаторами.

Готуємось до ЗНО разом з Уманським національним університетом садівництва
Інна Іванівна акцентувала увагу на перевагах, які отримують слухачі курсів, зокрема: зручний графік навчання, компетентність викладачів, якісна підготовка, індивідуальний підхід, адаптація до навчання у вищому навчальному закладі, доступ до наукової бібліотеки та мережі інтернет.

Випускникам курсів видаються сертифікати, які засвідчують право на пільги при вступі до Уманського НУС. Відвідування підготовчих курсів не лише надає додаткову можливість здобути знання та систематизувати їх задля впевненості у своїх можливостях, а й забезпечує психологічну адаптацію до вищого навчального закладу. Крім того, слухачі курсів відвідують різноманітні заходи, семінари, лекції, що допомагають зробити майбутньому фахівцю вірний вибір професійного спрямування.

Заняття проводяться у вихідні дні, що дозволяє успішно поєднати навчання в школі та підготовку до ЗНО, оскільки на курсах навчаються не лише уманчани. Окрім них серед абітурієнтів наступного навчального року є старшокласники Уманського, Маньківського, Звенигородського, Монастирищенського, Христинівського, Жашківського, Катеринопільського та інших районів.

Готуємось до ЗНО разом з Уманським національним університетом садівництва

Набір слухачів на підготовчі курси до ЗНО триває, а тому запрошуємо всіх бажаючих до плідної співпраці!

Тетяна Кравченко, фахівець відділу працевлаштування та довузівської підготовки