Готуємось до ЗНО разом з Уманським національним університетом садівництва
15 листопада 2014 року розпочалися заняття на підготовчих курсах до здачі ЗНО 2015 навчального року. Презентувала їх завідувач підготовчих курсів – кандидат економічних наук, доцент Інна Чернега. Вона привітала слухачів та батьків, ознайомила присутніх з організацією навчального процесу на курсах, особливостями реєстрації випускників та проходження ЗНО, а також з правилами вступу до нашого університету. Крім того, присутні мали нагоду познайомитись та поспілкуватися з викладачами й організаторами.
Випускникам курсів видаються сертифікати, які засвідчують право на пільги при вступі до Уманського НУС. Відвідування підготовчих курсів не лише надає додаткову можливість здобути знання та систематизувати їх задля впевненості у своїх можливостях, а й забезпечує психологічну адаптацію до вищого навчального закладу. Крім того, слухачі курсів відвідують різноманітні заходи, семінари, лекції, що допомагають зробити майбутньому фахівцю вірний вибір професійного спрямування.
Заняття проводяться у вихідні дні, що дозволяє успішно поєднати навчання в школі та підготовку до ЗНО, оскільки на курсах навчаються не лише уманчани. Окрім них серед абітурієнтів наступного навчального року є старшокласники Уманського, Маньківського, Звенигородського, Монастирищенського, Христинівського, Жашківського, Катеринопільського та інших районів.
Набір слухачів на підготовчі курси до ЗНО триває, а тому запрошуємо всіх бажаючих до плідної співпраці!
Тетяна Кравченко, фахівець відділу працевлаштування та довузівської підготовки