21.03.2015 6638

Гуртожиток – рідний дім для студента

Нині практично у всіх навчальних закладах є гуртожитки, які для більшості юнаків і дівчат стають другою домівкою. А оскільки в цей період починається їхнє самостійне життя, то саме гуртожиток і правила проживання в ньому стають точкою відліку у дорослішанні молодої особистості.

Цій тематиці була присвячена виховна година, яку для студентів 11-Ф групи напряму підготовки «Фінанси і кредит» Уманського національного університету садівництва провела староста гуртожитку № 6 УНУС, студентка 21-ф групи Анастасія Квасюк.

Гуртожиток – рідний дім для студента

Анастасія в деталях розповіла про всі права та обов`язки студентів, які проживають в гуртожитках. Також вона пояснила, до чого може призвести недотримання цих правил.

Гуртожиток – рідний дім для студента

Виховна година була урізноманітнена відеороликом про студентське життя в гуртожитку, аби студенти побачили, що проживання в гуртожитку може бути веселим і цікавим.

Ліна Горська, староста 11-ф групи