24.11.2013 5649

HR-MANAGEMENT – прості правила успішного працевлаштування

Важливим питанням для випускників вищих навчальних закладів є успішне працевлаштування. Оформлення резюме, проходження співбесіди, зустріч з роботодавцем та інші кроки, які проходять студенти-випускники часом є причиною страху та невпевненості у своїх силах.Саме тому на факультеті менеджменту Уманського НУС розпочато цикл тренінгів «HR-management – прості правила успішного працевлаштування».

20 листопада 2013 року запрошеними фахівцями Київського центру «Гуманітарні технології» було проведено вступний семінар-тренінг, слухачами якого стали представники відділу працевлаштування та довузівської підготовки УНУС, викладачі та студенти 5-6 курсів денної та заочної форм навчання спеціальностей «Менеджмент організацій та адміністрування» та «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

HR-MANAGEMENT – прості правила успішного працевлаштування

На семінарі-тренінгу були розглянути основні проблеми, з яким стикаються студенти в процесі працевлаштування: вимоги, основі правила та помилки при заповнені резюме; особливості проходження  співбесіди та робота з HR-менеджером компанії-роботодавця; основні критерії вибору посади та компанії та інше.

HR-MANAGEMENT – прості правила успішного працевлаштування

Також присутні могли задати питання тренеру, який має значний досвід роботи HR-менеджера у компаніях  м. Київ.

Координатор Центру професійного розвитку та консультування УНУС

доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності

Світлана Тимчук