17.03.2015 4589

І етап Всеукраїнської олімпіади за напрямом підготовки «Лісове і садово-паркове господарство»

На факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС 9 березня проведено перший тур олімпіади за напрямом підготовки «Лісове і садово-паркове господарство» серед студентів факультету.

В олімпіаді взяли участь студенти кафедр садово-паркового та лісового господарства:

Власюк Сабіна – 31-СП;

Дубін Ольга – 41-СП;

Зелений Костянтин – 51-ЛС;

Карпенко Микола – 51-ЛГМ;

Латенко Анатолій – 51-ЛГС;

Лісовий Віталій – 51-ЛГМ;

Ружицька Надія – 41-СП;

Сивак Олександр – 51-ЛГС;

Скрипник Олеся – 51-ЛГС;

Слинченко Юлія – 51-ЛГС;

Тонін Михайло – 51-ЛГС.

На основі проведеного тестування визначено переможців для участі в II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом підготовки «Лісове і садово-паркове господарство» серед студентів аграрних вищих навчальних закладів III–IV рівнів акредитації:

• І місце – студент 51-ЛГС групи Сивак Олександр;
  • ІІ місце – студенти 51-ЛГМ групи Карпенко Микола та Лісовий Віталій;
  • ІІІ місце – студентка 41-СП групи Дубін Ольга.

Члени оргкомітету:

В.П. Шлапак, зав. кафедри лісового господарства, професор, доктор с.-г. наук;

М.Ю. Осіпов, к.с.-г.наук, викладач кафедри садово-паркового господарства;

С.С. Курка, заст. декана факультету лісового і садово-паркового господарства, доцент кафедри лісового господарства;

І.М. Пушка, доцент кафедри садово-паркового господарства;

С.А. Коваль, доцент кафедри лісового господарства.