15.02.2014 4803

І етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності „Плодоовочівництво і виноградарство”

12 лютого 2014 року кафедрою овочівництва та кафедрою плодівництва і виноградарства Уманського національного університету садівництва було проведено перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Плодоовочівництво і виноградарство”, у якому взяли участь 50 студентів IV і V курсу факультету «Плодоовочівництва, екології та захисту рослин»

За результатами проведеної олімпіади І місце зайняла студентка 51-згм групи Головацька Наталія, ІІ місце – Черних Андрій (51-пм група), ІІІ місце – Яцура Юрій (41-п групи).

Голова оргкомітету: д.с.-г.н., професор Улянич О.І.

Члени оргкомітету: к.с.-г.н., доцент Майборода В.П.

к.с.-г.н., доцент Манзій В.В.

к.с.-г.н., доцент Головатий П.А.

к.с.-г.н., доцент Слободяник Г.Я.

к.с.-г.н., доцент Тернавський А.Г.

к.с.-г.н., доцент Кецкало В.В.

к.с.-г.н., асистент Філонова О.М.

Андрій Тернавський, доцент кафедри овочівництва

За матеріалами доцента кафедри овочівництва Вікторії Кецкало