18.03.2015 4482

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Агрономія».

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 23.12.2014 року №1506 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2014/2015 навчальному році» з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів університету та згідно з Положенням про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади в Уманському національному університеті садівництва (наказ від 22.01.2015 р. № 20-10/19) було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Агрономія».

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Агрономія».

Учасниками олімпіади були кращі студенти четвертого та п’ятого курсів факультету агрономії. Рішенням конкурсної комісії було визнано переможців:

І місце – Рижук Тетяна, студентка 42-ас групи;

ІІ місце – Кондратюк Олександр, студент 41-а групи;

Муренко Іван, студент 41-а групи;

ІІІ місце – Гуненко Марія, студентка 53-ам групи;

Яцко Аліна, студентка 54-см групи;

Барабаш Дмитро, студент 41-а групи.

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Агрономія» та бажаємо подальших перемог у ІІ етапі!

Оргкомітет