21.10.2014 5226

І Спортивні ігри Черкаської області серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації

16 жовтня 2014 року в м.Черкаси проводився легкоатлетичний крос за програмою І Спортивних ігор Черкаської області серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації. У зв’язку з поганою погодою змагання проходили в закритому приміщенні обласної  спортивної школи олімпійського резерву.

Команда УНУС зайняла друге загальнокомандне місце, пропустивши лише команду факультету фізвиховання ЧНУ. У змаганнях на дистанції 2000 м перемогу здобув  наш студент другого курсу факультету агрономії Антон Діденко, до складу команди також увійшли студенти: Кудина Владислав –  22-сп група, Галєвич Олександр – 41-ім група, Титаренко Олександр – 22-е група, Бурлака Михайло – 11-ім група, Бондар Марина – 21-ек група.

Наша команда чоловіків, зліва направо – Титаренко Олександр, Галєвич Олександр, Діденко Антон, Кудина Владислав, Бурлака Михайло

Дівчата змагались на дистанції 1000 м. Команду було нагороджено дипломом комітету з фізичного виховання та спорту Черкаського обласного відділення.