І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку
І світлі надії, і радість зустрічі з майбутнім, і гіркота прощання сплелися воєдино у цей день для випускників трьох факультетів: агрономії, плодоовочівництва, екології та захисту рослин і лісового та садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва. Урочисті збори, присвячені знаменній події, розпочалися Гімном України; хвилиною мовчання вшанували пам’ять студентів та співробітників університету, які віддали життя за незалежність і свободу України, найкращі випускники поклали корзину з квітами до Меморіалу загиблим воїнам.
Щиро, по-батьківськи, винуватців свята привітав декан факультету агрономії Андрій Мартинюк, зауваживши, що цей випуск є знаковим, адже університет цьогоріч відзначає 170-річчя від дня його заснування. Андрій Тимофійович, як заступник голови державної екзаменаційної комісії, оголосив її результати, відмітив найкращі роботи випускників та відзначив, що всі вони мають належну теоретичну і практичну підготовку. Декан подякував викладачам, які щедро передавали свої знання і досвід студентам, батькам за підтримку дітей, окрему вдячність висловив учасникам художньої самодіяльності. Із вуст декана факультету агрономії прозвучали напутні слова випускникам: «Бажаю здобути досвід отриманої професії, адже країна доручає вам найдорожче – землю. Бережіть її, і вона віддячить вам високими врожаями!»
До привітань приєдналися і заступники голів інших державних екзаменаційних комісій: декан факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Сергій Щетина і декан факультету лісового та садово-паркового господарства Олександр Заморський, які також зачитали результати комісій, подякували всім працівникам університету, батькам, кураторам і старостам груп за працю впродовж усіх років навчання. Декани побажали випускникам ніколи не зупинятися на досягнутому та примножувати честь і славу навчального закладу.
Наказ про вручення дипломів оголосив заступник декана факультету агрономії з навчальної роботи Максим Калієвський; декани факультетів вручили дипломи.
![І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку](assets/cache/images/2014/agronomy/vipusk/IMG_7157-300x-3fe.jpeg)
![І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку](assets/cache/images/2014/agronomy/vipusk/IMG_7198-300x-997.jpeg)
![І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку](assets/cache/images/2014/agronomy/vipusk/IMG_7225-300x-e81.jpeg)
Від імені директора Уманського тепличного комбінату Миколи Гордія найщиріші вітання передала випускникам начальник відділу кадрів Оксана Супрунець, яка подякувала викладачам університету за тісну співпрацю та побажала гарних успіхів і процвітання. Теплі привітання зі святом пролунали від представників кураторів усіх груп Лідії Кононенко та Світлани Курки: «Дбайте про добробут України, бережіть рідну землю, квітчайте її садами, отримуйте рекордні врожаї, будьте найкращими фахівцями своєї справи!»
![І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку](assets/cache/images/2014/agronomy/vipusk/IMG_7131-300x-807.jpeg)
![І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку](assets/cache/images/2014/agronomy/vipusk/IMG_7135-300x-807.jpeg)
![І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку](assets/cache/images/2014/agronomy/vipusk/IMG_7236-300x-e81.jpeg)
Випускники факультетів агрономії та лісового і садово-паркового господарства Костянтин Белінський та Дмитро Чебанов від усіх випускників подякували керівництву університету, викладачам, батькам, кураторам груп, побажали яскравих звершень та процвітання навчальному закладу.
«Будьте впевнені: ми гордо пронесемо звання випускника Уманського національного університету садівництва!» – як заклик, прозвучали наостанок їхні слова впевненості.
Костянтин Белінський подарував присутнім українську пісню, яку виконав щиро і зворушливо. Він поклонився своїм батькам, таким чином висловивши від імені всіх випускників синівську любов і повагу до найрідніших людей, що роками підтримували їх і були надійним прихистком від всіляких негараздів.
Випускники трьох факультетів, за давнім українським звичаєм, вручили деканам короваї на вишитих рушниках.
![І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку](assets/cache/images/2014/agronomy/vipusk/IMG_7286-600x-063.jpeg)
![І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку](assets/cache/images/2014/agronomy/vipusk/IMG_7293-600x-1ad.jpeg)
Від імені ректорату всіх присутніх привітав проректор з науково-педагогічної роботи із структурними підрозділами Володимир Заморський, запевнивши, що альма-матір щоденно чекатиме на зустріч з випускниками. Голова асоціації випускників і друзів університету Петро Костогриз також привітав випускників із важливою подією в їхньому житті, закликав бути патріотами свого рідного університету та запросив активно долучитися до діяльності асоціації.
![І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку](assets/cache/images/2014/agronomy/vipusk/IMG_7299-300x-c28.jpeg)
![І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку](assets/cache/images/2014/agronomy/vipusk/IMG_7302-300x-c28.jpeg)
Попереду – ціле життя, сповнене перемог і поразок, але той успішний старт, який отримали випускники Уманського НУС, стане надійним гарантом високого професіоналізму та людяності. Тож у добру щасливу путь!
Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів
Фотогалерея
![І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку](assets/cache/images/2014/agronomy/vipusk/IMG_7118-250x180-8be.jpeg)
![І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку](assets/cache/images/2014/agronomy/vipusk/IMG_7114-250x180-0e9.jpeg)
![І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку](assets/cache/images/2014/agronomy/vipusk/IMG_7117-250x180-0e9.jpeg)
![І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку](assets/cache/images/2014/agronomy/vipusk/IMG_7122-250x180-8be.jpeg)
![І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку](assets/cache/images/2014/agronomy/vipusk/IMG_7131-250x180-8be.jpeg)
![І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку](assets/cache/images/2014/agronomy/vipusk/IMG_7135-250x180-8be.jpeg)
![І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку](assets/cache/images/2014/agronomy/vipusk/IMG_7138-250x180-8be.jpeg)
![І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку](assets/cache/images/2014/agronomy/vipusk/IMG_7146-250x180-cb4.jpeg)
![І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку](assets/cache/images/2014/agronomy/vipusk/IMG_7148-250x180-cb4.jpeg)
![І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку](assets/cache/images/2014/agronomy/vipusk/IMG_7151-250x180-cb4.jpeg)
![І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку](assets/cache/images/2014/agronomy/vipusk/IMG_7157-250x180-cb4.jpeg)
![І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку](assets/cache/images/2014/agronomy/vipusk/IMG_7159-250x180-cb4.jpeg)
![І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку](assets/cache/images/2014/agronomy/vipusk/IMG_7161-250x180-6b5.jpeg)
![І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку](assets/cache/images/2014/agronomy/vipusk/IMG_7175-250x180-6b5.jpeg)
![І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку](assets/cache/images/2014/agronomy/vipusk/IMG_7176-250x180-6b5.jpeg)
![І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку](assets/cache/images/2014/agronomy/vipusk/IMG_7178-250x180-6b5.jpeg)
![І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку](assets/cache/images/2014/agronomy/vipusk/IMG_7179-250x180-6b5.jpeg)
![І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку](assets/cache/images/2014/agronomy/vipusk/IMG_7183-250x180-029.jpeg)
![І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку](assets/cache/images/2014/agronomy/vipusk/IMG_7185-250x180-029.jpeg)
![І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку](assets/cache/images/2014/agronomy/vipusk/IMG_7187-250x180-029.jpeg)
![І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку](assets/cache/images/2014/agronomy/vipusk/IMG_7197-250x180-3d1.jpeg)
![І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку](assets/cache/images/2014/agronomy/vipusk/IMG_7198-250x180-3d1.jpeg)
![І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку](assets/cache/images/2014/agronomy/vipusk/IMG_7199-250x180-3d1.jpeg)
![І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку](assets/cache/images/2014/agronomy/vipusk/IMG_7203-250x180-3d1.jpeg)
![І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку](assets/cache/images/2014/agronomy/vipusk/IMG_7206-250x180-3d1.jpeg)
![І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку](assets/cache/images/2014/agronomy/vipusk/IMG_7223-250x180-4f8.jpeg)
![І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку](assets/cache/images/2014/agronomy/vipusk/IMG_7225-250x180-4f8.jpeg)
![І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку](assets/cache/images/2014/agronomy/vipusk/IMG_7236-250x180-4f8.jpeg)
![І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку](assets/cache/images/2014/agronomy/vipusk/IMG_7242-250x180-4f8.jpeg)
![І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку](assets/cache/images/2014/agronomy/vipusk/IMG_7257-250x180-53f.jpeg)
![І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку](assets/cache/images/2014/agronomy/vipusk/IMG_7270-250x180-53f.jpeg)
![І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку](assets/cache/images/2014/agronomy/vipusk/IMG_7286-250x180-53f.jpeg)
![І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку](assets/cache/images/2014/agronomy/vipusk/IMG_7293-250x180-27a.jpeg)
![І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку](assets/cache/images/2014/agronomy/vipusk/IMG_7299-250x180-27a.jpeg)
![І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку](assets/cache/images/2014/agronomy/vipusk/IMG_7302-250x180-27a.jpeg)