28.06.2014 5279

І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку

І світлі надії, і радість зустрічі з майбутнім, і гіркота прощання сплелися воєдино у цей день для випускників трьох факультетів: агрономії, плодоовочівництва, екології та захисту рослин і лісового та садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва. Урочисті збори, присвячені знаменній події, розпочалися Гімном України; хвилиною мовчання вшанували пам’ять студентів та співробітників університету, які віддали життя за незалежність і свободу України, найкращі випускники поклали корзину з квітами до Меморіалу загиблим воїнам.

І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку

Щиро, по-батьківськи, винуватців свята привітав декан факультету агрономії Андрій Мартинюк, зауваживши, що цей випуск є знаковим, адже університет цьогоріч відзначає 170-річчя від дня його заснування. Андрій Тимофійович, як заступник голови державної екзаменаційної комісії, оголосив її результати, відмітив найкращі роботи випускників та відзначив, що всі вони мають належну теоретичну і практичну підготовку. Декан подякував викладачам, які щедро передавали свої знання і досвід студентам, батькам за підтримку дітей, окрему вдячність висловив учасникам художньої самодіяльності. Із вуст декана факультету агрономії прозвучали напутні слова випускникам: «Бажаю здобути досвід отриманої професії, адже країна доручає вам найдорожче – землю. Бережіть її, і вона віддячить вам високими врожаями!»

До привітань приєдналися і заступники голів інших державних екзаменаційних комісій: декан факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Сергій Щетина і декан факультету лісового та садово-паркового господарства Олександр Заморський, які також зачитали результати комісій, подякували всім працівникам університету, батькам, кураторам і старостам груп за працю впродовж усіх років навчання. Декани побажали випускникам ніколи не зупинятися на досягнутому та примножувати честь і славу навчального закладу.

Наказ про вручення дипломів оголосив заступник декана факультету агрономії з навчальної роботи Максим Калієвський; декани факультетів вручили дипломи.

І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку

Від імені директора Уманського тепличного комбінату Миколи Гордія найщиріші вітання  передала випускникам начальник відділу кадрів Оксана Супрунець, яка подякувала викладачам університету за тісну співпрацю та побажала гарних успіхів і процвітання. Теплі привітання зі святом пролунали від представників кураторів усіх груп Лідії Кононенко та Світлани Курки: «Дбайте про добробут України, бережіть рідну землю, квітчайте її садами, отримуйте рекордні врожаї, будьте найкращими фахівцями своєї справи!»

І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку

Випускники факультетів агрономії та лісового і садово-паркового господарства Костянтин Белінський та Дмитро Чебанов від усіх випускників  подякували керівництву університету, викладачам, батькам, кураторам груп, побажали яскравих звершень та процвітання навчальному закладу.

«Будьте впевнені: ми гордо пронесемо звання випускника Уманського національного університету садівництва!» – як заклик, прозвучали наостанок їхні слова впевненості.

Костянтин Белінський подарував присутнім українську пісню, яку виконав щиро і зворушливо. Він поклонився своїм батькам, таким чином висловивши від імені всіх випускників синівську любов і повагу до найрідніших людей, що роками підтримували їх і були надійним прихистком від всіляких негараздів.

Випускники трьох факультетів, за давнім українським звичаєм, вручили деканам короваї на вишитих рушниках.

І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку

Від імені ректорату всіх присутніх привітав проректор з науково-педагогічної роботи із структурними підрозділами Володимир Заморський, запевнивши, що альма-матір щоденно чекатиме на зустріч з випускниками. Голова асоціації випускників і друзів університету Петро Костогриз також привітав випускників із важливою подією в їхньому житті, закликав бути патріотами свого рідного університету та запросив активно долучитися до діяльності асоціації.

І світлі мрії, й мить прощання сплелися у єдиному танку

Попереду – ціле життя, сповнене перемог і поразок, але той успішний старт, який отримали випускники Уманського НУС, стане надійним гарантом високого професіоналізму та людяності. Тож у добру щасливу путь!

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів