23.04.2015 5016

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом підготовки «Лісове і садово-паркове господарство»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 23.12.2013 р. № 1820 та з метою подальшого підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання, Уманський національний університет садівництва визнано як базовий навчальний заклад з організації та проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом підготовки «Лісове і садово-паркове господарство».

В олімпіаді брали участь сім команд з різних ВНЗ України: Національного університету біоресурсів і природокористування України, Білоцерківського національного аграрного університету, Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, Житомирського національного агроекологічного університету, Харківського національного аграрного університету, Сумського національного аграрного університету та Уманського національного університету садівництва. Від кожного ВНЗ було представлено по три учасники.

Учасникам були запропоновані тестові теоретичні та практичні завдання з дисциплін: «Дендрологія», «Лісова та ландшафтна таксація», «Декоративні розсадники та насінництво», «Озеленення населених місць» та «Ботаніка».

Програмою олімпіади передбачалось:

16 квітня 2015 р. – святкове відкриття олімпіади, визначення дендрологічних зразків пагонів та насіння, змагання з таксації, екскурсія в Національний дендрологічний парк «Софіївка», оранжерейно-тепличний комплекс кафедри садово-паркового господарства.

17 квітня 2015 р. – вирішення тестових завдань з використанням програми «TEST» на персональних комп’ютерах, підведення підсумків олімпіади, нагородження переможців та закриття змагань.

За результатами проведеного ІІ туру олімпіади з напрямку підготовки «Лісове і садово-паркове господарство» визначено наступних переможців:

І місце – Олександр Каприця, Житомирський національний агроекологічний університет;

ІІ місце – Микола Карпенко, Уманський національний університет садівництва;

ІІІ місце – Ганна Горбань, Національний університет біоресурсів і природокористування;

ІV місце – Марія Кравченко, Дніпропетровський державний аграрний економічний університет.

Оргкомітет олімпіади вітає переможців та висловлює подяку учасникам!