06.04.2015 5262

25-27 березня 2015 року на базі Національного університету харчових технологій (НУХТ), м. Київ, відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Харчові технології та інженерія» за ОКР «Бакалавр». В олімпіаді взяли участь 44 студентів з 16 вищих навчальних закладів України. Серед конкурсантів були і студенти 4 курсу інженерно-технологічного факультету Уманського НУС Лещенко Іван та Бабкін Володимир.

Конкурсне завдання олімпіади складалось із тестового та творчого завдань. Творче завдання містило три питання з харчових технологій, методів фізико-хімічного контролю та біотехнологічних основ харчових технологій.

Роботи конкурсантів оцінювало компетентне журі, до складу якого увійшли фахівці з Київського національного університету харчових технологій, Харківського державного університету харчування та торгівлі, Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. Гжицького, Черкаського державного технологічного університету.

Переможцями в номінації «За високі результати виконання тестового завдання» став  студент 41-тз групи Лещенко Іван.

Лещенка Івана вітає з перемогою в номінації «За краще виконання тестового завдання» заступник голови організаційного комітету олімпіади за напрямом «Харчові технології та інженерія», проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків НУХТ Мостенська Т.Л.

Студент 41-т групи Бабкін Володимир був нагороджений грамотою «За активну участь в олімпіаді».

Вітаємо наших переможців та бажаємо їм подальших успіхів!

Учасники ІІ етапу олімпіади на екскурсії  на АТ «Оболонь»
Учасники ІІ етапу олімпіади на екскурсії на АТ «Оболонь»