19.04.2013 5736

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Агрономія"

16-18 квітня 2013 р. в Уманському національному університеті садівництва проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Агрономія" серед аграрних вищих навчальних закладів України. У роботі олімпіади взяли участь 44 студенти із 18 аграрних вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації.

Відкрив роботу олімпіади виконуючий обов’язки проректора з наукової та інноваційної роботи доктор с.-г. наук Віктор Карпенко.

З привітальним словом до учасників конференції звернувся декан факультету агрономії, кандидат с.-г. наук Андрій Мартинюк.

Олімпіада проходила в два етапи:

Перший етап − теоретичний тур, в якому студентам необхідно було дати відповідь на шість запитань із різних дисциплін.

Другий етап − практичний тур, де студенти повинні були практично розпізнати добрива та насіння основних польових культур, встановити хвороби та шкідники сільськогосподарських культур, визначити бур’яни.

Згідно з Положенням про Всеукраїнську студентську олімпіаду 2012-2013 років та на підставі рекомендацій журі за результатами проведення двох турів олімпіади дипломом ІІ ступеня та призами нагороджені:

– Марія Гриценко − студентка Сумського національного аграрного університету;

– Наталія Гринчук  − студентка Уманського національного університету садівництва.

Дипломом ІІІ ступеня та призами нагороджено:

– Анастасію Молчанову − студентку Миколаївського національного аграрного університету;

– Ростислава Данильця − студента Полтавської державної аграрної академії.

За результатами підсумків командних місць Уманський національний університет садівництва посів І місце.

Колектив факультету агрономії щиро вітає переможців і бажає їм подальших успіхів у навчальній та науковій роботі!

Ігор Прокопчук, заступник декана з наукової роботи