II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Туризм»
22-24 травня 2017 року відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Туризм» в Національному університеті харчових технологій у м. Київ, де взяли участь 56 «бакалаврів» та 24 «магістри» з 33 ВНЗ України. Від кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва взяли участь студентка 31 тм групи Юлія Ковбасюк та студентка 41 тм групи Поляніцька Анастасія під керівництвом завідувача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, професора Транченко Людмили Володимирівни.
Урочисто відкрив олімпіаду проректор НУХТ з наукової роботи, д. т. н., професор Олександр Шевченко. Учасників тепло привітали декан факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу НУХТ, д. т. н., професор Віктор Доценко, заступник директора департаменту туризму і курортів Міністерства економічного розвитку та торгівлі України Андрій Шенін, провідний спеціаліст Міністерства освіти і науки України Роман Гладковський, начальник відділу Інституту модернізації змісту освіти МОНУ Юрій Сазанов, генеральний спонсор олімпіади, директор ТОВ «Закордоном» Максим Шостак, а також голова журі олімпіади, завідувач кафедри туристичного та готельного бізнесу НУХТ, д. е. н., доцент Дарія Басюк.
Випробовування для учасників олімпіади проходили у три етапи. В першому етапі здійснювалась перевірка теоретичних знань, а на другому – практичні навички проектування турів за допомогою інформаційних технологій. На третьому етапі проводився туристичний квест «Welcome to Kiev».
За підсумками олімпіади студентка 41 тм групи Поляніцька Анастасія нагороджена грамотою за I місце з практичної підготовки, а також здобула грамоту за II командне місце у туристичному квесті «Welcome to Kiev».
![II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Туризм»](assets/cache/images/2017/news/29.05.2017-olimpiada/image-0-02-04-f62d561d9380d3940a12dc3ce841dcecba518837ad4c8f2ebe8a12e1f0cb95b1-V-600x-19a.jpeg)
![II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Туризм»](assets/cache/images/2017/news/29.05.2017-olimpiada/image-0-02-04-df4ca1e95432becd9a38ac522b0fd57256d920a7b3879e297b45f1416a2f23f2-V-600x-19a.jpeg)
Фотогалерея
![II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Туризм»](assets/cache/images/2017/news/29.05.2017-olimpiada/image-0-02-04-9a4597f92533fb3189c2228b7005b13a67bac75b6a59cad7ef99fdc0c30fada2-V-250x180-e18.jpeg)
![II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Туризм»](assets/cache/images/2017/news/29.05.2017-olimpiada/image-0-02-04-bc6b6492aa5b6aec2c96bff222f6898129b45749e1bee8619bb36fc4264e23eb-V-250x180-5a5.jpeg)
![II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Туризм»](assets/cache/images/2017/news/29.05.2017-olimpiada/image-0-02-04-c206a3a0ccba3584c463595aa504df6e47e77da45b7dd67b7358dec097a9979f-V-250x180-5e5.jpeg)
![II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Туризм»](assets/cache/images/2017/news/29.05.2017-olimpiada/image-0-02-04-df4ca1e95432becd9a38ac522b0fd57256d920a7b3879e297b45f1416a2f23f2-V-250x180-73c.jpeg)
![II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Туризм»](assets/cache/images/2017/news/29.05.2017-olimpiada/image-0-02-04-f62d561d9380d3940a12dc3ce841dcecba518837ad4c8f2ebe8a12e1f0cb95b1-V-250x180-73c.jpeg)
![II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Туризм»](assets/cache/images/2017/news/29.05.2017-olimpiada/image-0-02-04-5f49b39a48e298d1f5bdd6a9cc7e5b7fd2e219b09a6df763ad9174295d2baf60-V-250x180-930.jpeg)
![II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Туризм»](assets/cache/images/2017/news/29.05.2017-olimpiada/20170526_094039-250x180-818.jpeg)
![II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Туризм»](assets/cache/images/2017/news/29.05.2017-olimpiada/image-0-02-04-5765a310fd4ac94de79b9dfb37d05c2e627a7f53aaf7e0b640b3761b59530a4d-V-250x180-e18.jpeg)