ІІ тур Всеукраїнської Олімпіади відбувся
7 квітня в Уманському національному університеті садівництва пройшов ІІ тур Всеукраїнської Олімпіади для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти з таких предметів: біологія, математика, історія України.
У ІІ турі взяли участь абітурієнти, які набрали не менше 75% балів у І турі Олімпіади.
Відповідно до Правил прийому на навчання до Уманського НУС у 2017 році, учасникам Олімпіади зі спеціальностей, визначених Переліком спеціальностей (додаток 6 до Правил прийому до Уманського НУС), нараховуються додаткові бали до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з предмета, по якому проводилась Олімпіада при розрахунку конкурсного бала в Уманському НУС. Підтверджуючим документом даного є Сертифікат за підписом голови Оргкомітету олімпіади.
Додаткові бали нараховуються учасникам Олімпіади, які набрали не менше ніж 90 % балів на другому етапі.
Наталія Черній, секретар організаційного комітету Всеукраїнської олімпіади
Фотогалерея
![Всеукраїнська Олімпіада для професійної орієнтації вступників](assets/cache/images/2017/abiturient/olimpiada/IMG_1135-250x180-c9b.jpeg)
![Всеукраїнська Олімпіада для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти](assets/cache/images/2017/abiturient/olimpiada/IMG_1137-250x180-184.jpeg)
![Всеукраїнська Олімпіада для професійної орієнтації вступників](assets/cache/images/2017/abiturient/olimpiada/IMG_1140-250x180-346.jpeg)
![ІІ тур Всеукраїнської Олімпіади відбувся](assets/cache/images/2017/abiturient/olimpiada/IMG_1142-250x180-331.jpeg)
![ІІ тур Всеукраїнської Олімпіади відбувся](assets/cache/images/2017/abiturient/olimpiada/IMG_1144-250x180-977.jpeg)