31.05.2024 620

Інформація про роботу Вченої ради УНУС

30 травня 2024 року  відбулося чергове засідання Вченої ради Уманського національного університету садівництва.

Інформація про роботу Вченої ради УНУС

Відповідно до порядку денного, члени Вченої ради заслухали питання про внесення змін до Правил прийому на навчання до УНУС, розглянули результати ректорського контролю знань студентів, а також питання про врахування відділами і підрозділами УНУС та гарантами освітніх програм зауважень і недоліків, виявлених під час акредитаційних експертиз.

Вчена рада також прийняла рішення про затвердження складу комісії з перевірки виконання рішень Вченої ради університету за 2023 рік. Окрім того, в межах засідання було  заслухано та обговорено звіти про роботу спеціалізованих вчених рад, з якими виступили їх голови.

Інформація про роботу Вченої ради УНУС

Також відбулося обговорення кандидатур, щодо яких структурні підрозділи університету виступили з клопотаннями про обрання їх на відповідні посади та у вченому званні. Традиційно проголосували за проведення публічних презентацій наукових результатів дисертацій, створення спеціалізованої вченої ради для разового захисту дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії та рекомендацію до друку наукових праць.

Інформація про роботу Вченої ради УНУС

Засідання завершилося урочистостями: ректор Олена НЕПОЧАТЕНКО вручила доктору сільськогосподарських наук, професору, першому проректору Івану МОСТОВ’ЯКУ нагрудний знак МОН України «Відмінник освіти» за високий рівень професіоналізму і вагомий внесок у розвиток вищої освіти.