15.09.2015 4653

Інформаційне забезпечення аграрної науки України в сучасних умовах

На сучасному етапі розвитку інформаційного суспільства відбувається підвищення ролі науки й освіти в усіх сферах діяльності людини.

За всю історію надання інформації ніколи не було такої гострої потреби в бібліотеках, як сьогодні, завдяки тому, що вони надають доступ до знань та інформації. Бібліотеки завжди виконували важливі соціальні функції збереження та розповсюдження знань.

Створення бібліотек в електронному форматі сприяло посиленню цих функцій, забезпечуючи фактично необмежений у часі та просторі доступ до інформації.

Важливою функцією Наукової бібліотеки Уманського національного університету садівництва є задоволення інформаційних потреб студентів, аспірантів та наукових співробітників  шляхом надання їм інформаційно- бібліографічних послуг.

У рамках проведення «Місяця першокурсника» інформаційно- бібліографічним відділом була підготовлена виставка-перегляд «Інформаційне забезпечення аграрної науки України в сучасних умовах».

Інформаційне забезпечення аграрної науки України в сучасних умовах

На цю тему була підібрана література, з якою ознайомила студентів 32-е групи факультету економіки і підприємництва (кафедра економіки, куратор Людмила Пархоменко) бібліотекар інформаційно-бібліографічного відділу Наталія Чернова.

Під час зустрічі Наталія Олександрівна підкреслила важливість того, що без наукового забезпечення розвиток аграрного сектора країни неможливий і для досягнення якості науки й освіти, успішного її розвитку визначальним є рівень інформаційно-бібліографічного обслуговування, а кожне наукове дослідження починається з бібліографічного пошуку інформації.

Інформаційне забезпечення аграрної науки України в сучасних умовах

Бібліотекар ознайомила студентів з електронним каталогом та традиційними каталогами і картотеками бібліотеки.

Людмила Бондаренко, провідний бібліотекар Наукової бібліотеки