12.11.2013 5215

Інноваційна діяльність в освіті

Відповідно до сучасної нормативної бази вищої школи, з 7 по 28 жовтня 2013 року завідувач кафедри української та іноземних мов кандидат філологічних наук, доцент Геннадій Прокоф’єв та викладачі кафедри: кандидат педагогічних наук, доцент Наталія Комісаренко, кандидат філологічних наук Яна Бечко пройшли стажування при Інституті перепідготовки та підвищення кваліфікації Київського національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова.

Колектив кафедри інновацій та інформаційної діяльності в освіті КНПУ ім. М.П.Драгоманова створив комфортні умови для слухачів курсів. Наші викладачі відвідали курси лекцій з педагогічної майстерності і професійного розвитку викладача, психології комунікацій в освіті, проектних технологій та проблемно-евристичного навчання, взяли участь у практичних заняттях з формування мовної та мовленнєвої компетенції із застосуванням тренінгових технологій навчання мови, підготували та успішно захистили випускні роботи. Заняття пройшли в дружній творчій обстановці.

Інноваційна діяльність в освіті

Учасники курсів мали змогу поділитися власним досвідом та збагатитися новими педагогічними та методичними ідеями, ознайомитися з передовим педагогічним досвідом  у сфері інноватики у викладанні мов.

Інноваційна діяльність в освіті

Безперечно, отримані знання допоможуть ефективніше організувати навчальний процес студентів і дозволять студентам якісніше оволодіти мовним матеріалом.

Яна Бечко,

кандидат філологічних наук, старший викладач

кафедри української та іноземних