02.06.2014 5052

Інвестиційна привабливість різних регіонів України

26 травня 2014 р. за ініціативи студентів 21-мз групи факультету менеджменту спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» кафедрою української та іноземних мов було проведено відкрите заняття на тему «Інвестиційна привабливість різних регіонів України».

Семінар провела викладач кафедри української та іноземних мов Мирослава Гейко. Також у проведенні заходу взяли участь викладачі кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та студенти 11-мз групи спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». Метою проведення даного семінару було показати студентам першого курсу рівень володіння діловою іноземною мовою та професійною економічною термінологією, адже особливістю навчальної програми зі спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» є обов’язкове поглиблене вивчення ділових іноземних мов протягом всього терміну навчання в Уманському НУС.

Студенти ґрунтовно підготувались до проведення семінару. Вони представляли різні регіони України та за допомогою відзнятих відеороликів, інтерв’ю і презентацій розповідали  про найбільш інвестиційно привабливі регіони та галузі національної економіки. Всі учасники семінару спілкувались виключно англійською мовою. Відкрите заняття пройшло у невимушеній атмосфері.

Викладачі кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності висловлюють глибоку вдячність колективу кафедри української та іноземних мов за високий рівень підготовки студентів.

Інвестиційна привабливість різних регіонів України

Світлана Тимчук, доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності