Інженер лісового господарства – охоронець лісу!
Ліс – легені нашої планети та багатство кожного з нас. До багатих на ліс держав можна віднести і Україну. Як відомо, загальна площа лісів у нашій державі – понад 10 млн га, що становить 17,2 % її території.
Нині близько половини лісів України є штучно створеними та потребують посиленого догляду. А займається доглядом лісу саме інженер лісового господарства.
Інженер лісового господарства сьогодні
Інженер лісового господарства – це фахівець, робота якого полягає в закладанні лісу та догляді за ним, а також у заготівлі деревини. Інженер лісового господарства сприяє раціональному використанню лісових багатств. Для виконання зазначених функцій фахівець цього профілю повинен добре знати життя лісу, а відтак – мати спеціальну підготовку.
Випускники цієї спеціальності працюють в системах захисних лісонасаджень залізничного та автомобільного транспорту, зеленого будівництва населених пунктів та лісового господарства України на посадах майстрів, техніків, начальників дільниць, помічників лісничих, керівниками лісгоспів, спеціалістами з лісової пірології тощо.
Нині попит на професію інженера лісового господарства в Україні поступово зростає. Середня заробітна плата такого фахівця станом на 2015 рік складає 3 000 – 4 000 грн.
![Знайомство студентів напрямку «Лісове господарство» УНУС з історією Національного дендрологічного парку «Софіївка»](assets/cache/images/2016/Specialnosti/lisove-gospodarstvo/9-600x-d84.jpeg)
Де навчатись тонкощам професії ?
Здобути якісну освіту, теоретичну та практичну підготовку, а також опанувати всі тонкощі професії інженера лісового господарства можна, навчаючись на спеціальності «Лісове господарство» в Уманському національному університеті садівництва. За час навчання фахівці здобувають високий рівень професійної підготовки в галузях лісівництва, техніки і технології лісовирощування, захисного лісорозведення, захисту і охорони лісу, лісової таксації і лісовпорядкування, технології лісокористування, економіки та організації лісового господарства.
Фотогалерея
![Міжнародна наукова конференція «Перспективи розвитку лісового та садово-паркового господарства»](assets/cache/images/2016/Specialnosti/lisove-gospodarstvo/1%281%29-250x180-549.jpeg)
![Студенти напрямку «Лісове господарство» закладають плантацію з ведмежого горіха](assets/cache/images/2016/Specialnosti/lisove-gospodarstvo/2-250x180-34e.jpeg)
![Підготовка до закладання плантації з ведмежого горіха студентами лісового господарства УНУС](assets/cache/images/2016/Specialnosti/lisove-gospodarstvo/3-250x180-34e.jpeg)
![Спеціальність «Лісове господарство» Уманський НУС](assets/cache/images/2016/Specialnosti/lisove-gospodarstvo/4-250x180-34e.jpeg)
![Ескурсія студентів лісового господарства в цех деревообробки та нижній склад ДП «Уманське ЛГ»](assets/cache/images/2016/Specialnosti/lisove-gospodarstvo/6-250x180-82c.jpeg)
![Ескурсія студентів лісового господарства в цех деревообробки та нижній склад ДП «Уманське ЛГ»](assets/cache/images/2016/Specialnosti/lisove-gospodarstvo/7-250x180-82c.jpeg)
![Всеукраїнської наукової конференції «Перспективи розвитку лісового та садово-паркового господарства»](assets/cache/images/2016/Specialnosti/lisove-gospodarstvo/8-250x180-82c.jpeg)
![Знайомство студентів напрямку «Лісове господарство» УНУС з історією Національного дендрологічного парку «Софіївка»](assets/cache/images/2016/Specialnosti/lisove-gospodarstvo/9-250x180-225.jpeg)