15.03.2014 5545

Історико-краєзнавча конференція

5 березня 2014 року у ВСП Агротехнічний коледж Уманського НУС відбулася ІІ історико-краєзнавча конференція «Наш рідний край». В її роботі прийняли участь 47 викладачів та 26 студентів Уманського національного університету садівництва, Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини, Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т. Шевченка, ВСП Агротехнічний коледж Уманського НУС, Тальнівського будівельного коледжу Уманського НУС, 3 наукові співробітники Уманського краєзнавчого музею.

Пленарне засідання конференції відкрила заступник директора коледжу з навчальної роботи Н.П. Николюк і наголосила, що сьогодні наша держава, українська нація поставлена в умови перевірки  кожного із нас на громадську позицію, на патріотизм, на готовність захистити кордони рідної землі.

Історико-краєзнавча конференція

Учасники конференції одноголосно підтримали звернення ради ректорів вищих навчальних закладів у зв’язку з політичною ситуацією в Україні і необхідністю збереження територіальної цілісності та суверенітету.

На пленарному засіданні виступили завідувач навчально-методичного кабінету М.Н. Бесараб, кандидат економічних наук, доцент Уманського НУС І.С. Пахольчук, доктор сільськогосподарських наук, професор Уманського НУС А.М. Шатохін, викладачі коледжу Л.І. Товстенко, Н.С. Демченко-Ясинецька, Ю.М. Корж, студентка Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу Олена Устенко.

На секційному засіданні з обговорення багатогранності творчої спадщини духовного лідера української нації Т.Г. Шевченка (керівник секції Т.І. Ковтун, секретар Л.І. Товстенко) виступили 9 учасників.

В роботі секції «70 років визволення рідної землі від німецько-фашистських загарбників» (керівник М.Н. Бесараб, секретар Л.Д. Марун) в обговоренні питання прийняли участь 8 учасників конференції.

Історико-краєзнавча конференція

Проблеми туризму на Уманщині розглянула секція під керівництвом Ю.М. Коржа та А.А. Любченка. Цікаві повідомлення підготували 5 доповідачів.

М.Н.Бесараб,

завідувач навчально-методичного кабінету