08.07.2015 5623

Кафедра маркетингу: про результати захисту випускних і дипломних робіт

В Уманському національному університеті садівництва на кафедрі маркетингу протягом червня 2015 року успішно пройшли комплексні екзамени за фахом та відбулися захисти випускних робіт студентів денної (41-ма) та заочної (51-з-ма, 52-з-мака) форми навчання напряму підготовки 6.030507 «Маркетинг» ОКР «бакалавр», а також дипломних робіт студентів денної форми навчання (51-мас) зі спеціальності 7.03050701 «Маркетинг» ОКР «спеціаліст».

Кафедра маркетингу: про результати захисту випускних і дипломних робіт

Головою Екзаменаційної комісії з комплексного екзамену за фахом та захисту випускних робіт був призначений доцент кафедри фінансів і кредиту Львівського національного аграрного університету, к.е.н. Іван Тофан. Членами екзаменаційної комісії стали: заступник голови ЕК, доцент кафедри маркетингу, к.е.н. Юрій Цимбалюк; професор кафедри маркетингу, д.е.н. Руслан Мудрак; доцент кафедри маркетингу, к.е.н. Ольга Макушок; секретар – доцент  кафедри маркетингу, к.е.н. Діана Соковніна.

Кафедра маркетингу: про результати захисту випускних і дипломних робіт

Рішенням екзаменаційної комісії кваліфікація бакалавра з маркетингу присвоєна 22 студентам-випускникам денної та 24 студентам-випускникам заочної форми навчання.

Кафедра маркетингу: про результати захисту випускних і дипломних робіт

Головою Екзаменаційної комісії з захисту дипломних робіт була призначена завідувач кафедри фінансів і кредиту Національного університету біоресурсів і природокористування України, доктор економічних наук, доцент Інна Зеліско. Членами екзаменаційної комісії стали: заступник голови ЕК, професор кафедри маркетингу, д.е.н. Руслан Мудрак; доцент кафедри маркетингу, к.е.н. Юрій Цимбалюк; доцент кафедри маркетингу, к.е.н. Віталій Рибчак; секретар – доцент  кафедри маркетингу, к.е.н. Діана Соковніна.

Рішенням екзаменаційної комісії кваліфікація спеціаліста з маркетингу присвоєна 6 студентам-випускникам денної форми навчання.

Кафедра маркетингу: про результати захисту випускних і дипломних робіт

Діана Соковніна, доцент кафедри маркетингу.