11.03.2014 6518

Кафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності на виробництві

6 березня 2014 року відбулося виїзне засідання кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності на одне із провідних підприємств України – ТОВ «Катеринопільський елеватор». Дане підприємство є структурним підрозділом ПАТ «Миронівський хлібопродукт» – одного з лідерів агропромислових компаній України. Основна діяльність підприємства – розведення птиці, виробництво та продаж м'яса курки під маркою «Наша ряба» (з 2002 року) та продуктів з неї (ТМ «Легко!»).

Кафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності на виробництві

Підприємство, засноване 2004 року, приєдналося до МХП у 2006 році. Загальна потужність зберігання підприємства складає близько 270 тис. м3. У 2013 році на підприємстві було виготовлено 543 тис. т комбікормів і понад 72 тис. т олії.

Напрями діяльності: зберігання зернових і бобових культур, а також виробництво кормів для птахівницьких підприємств холдингу. До складу підприємства входять території з 8 і 17 складами підлогового типу й інфраструктурою для приймання, очищення, сушіння, зберігання і відвантаження зернових культур. Власне комбікормовий завод, уведений в експлуатацію в 2007 році, – це дві комплектні автоматизовані лінії продуктивністю по 40 т/год. виробництва Sprout Matador (Данія).

Кафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності на виробництві

Підприємство сертифіковане за міжнародними стандартами ISO 9001 (Вимоги до системи управління якістю) і ISO 22000 (Система управління безпекою харчових продуктів).

Кафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності на виробництві
Викладачі та студенти кафедри мали змогу не лише побачити на практиці роботу фахівців з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, а й поспілкуватися з менеджером зовнішньоекономічної діяльності В. Білозерським. На зустрічі обговорювались сучасні проблеми освіти фахівців спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», сучасні проблеми та особливості роботи фахівців безпосередньо на виробництві.

Зустріч науковців та виробничників залишила приємні враження в обох сторін.

Світлана Тимчук, к.е.н., доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності