06.10.2015 4674

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи переймає досвід у Київського національного торговельно-економічного університету

Делегація кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва побувала з офіційним візитом у Київському національному торговельно-економічному університеті.

Робочий день візиту почався із зустрічі з першим проректором з науково-педагогічної роботи, д.т.н., професором, президентом Всеукраїнської федерації споживачів ”ПУЛЬС” та Українського товариства товарознавців і технологів Притульською Наталією Володимирівною. Університет є лідером у реформуванні вищої освіти України, першим у країні здійснив суттєве оновлення змісту освіти, широкомасштабне впровадження комп’ютеризації, новітніх навчальних технологій на базі програмних продуктів, локальних глобальних інформаційних мереж. В ньому навчається понад 34 тис. студентів.

На зустрічі проректор КНТЕУ ознайомила делегацію викладачів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи з діяльністю університету і висловила побажання про розвиток подальшої співпраці в галузі ресторанно-готельного та туристичного бізнесу.

Екскурсія по лабораторіям університету дала можливість ознайомитися з останніми досягненнями вчених університету.

Завідувач кафедри технології та організації ресторанного господарства д.т.н., професор Кравченко М.Ф. показав лабораторії «арт-студії» з ресторанної справи та розповів про майстер-класи відомих шеф-кухарів України та світу з кулінарного і кондитерського мистецтва, молекулярної технології, виїзні заняття у закладах ресторанного господарства м. Києва.

Також, познайомилися та обговорити спільні плани по співпраці на майбутнє з завідувачем кафедри туризму та готельно ресторанної справи Черкаського державного технологічного університету, д.е.н., Чепурдою Ларисою Михайлівною.

Дякуємо адміністрації Київського національного торговельно-економічного університету за теплий прийом та сподіваємося на подальшу співпрацю.

Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи