Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи переймає досвід у Київського національного торговельно-економічного університету
Делегація кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва побувала з офіційним візитом у Київському національному торговельно-економічному університеті.
![Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи переймає досвід у Київського національного торговельно-економічного університету](assets/cache/images/1/IMG_6827-600x-252.jpeg)
Робочий день візиту почався із зустрічі з першим проректором з науково-педагогічної роботи, д.т.н., професором, президентом Всеукраїнської федерації споживачів ”ПУЛЬС” та Українського товариства товарознавців і технологів Притульською Наталією Володимирівною. Університет є лідером у реформуванні вищої освіти України, першим у країні здійснив суттєве оновлення змісту освіти, широкомасштабне впровадження комп’ютеризації, новітніх навчальних технологій на базі програмних продуктів, локальних глобальних інформаційних мереж. В ньому навчається понад 34 тис. студентів.
На зустрічі проректор КНТЕУ ознайомила делегацію викладачів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи з діяльністю університету і висловила побажання про розвиток подальшої співпраці в галузі ресторанно-готельного та туристичного бізнесу.
Екскурсія по лабораторіям університету дала можливість ознайомитися з останніми досягненнями вчених університету.
![Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи переймає досвід у Київського національного торговельно-економічного університету](assets/cache/images/1/IMG_6788-600x-b95.jpeg)
Завідувач кафедри технології та організації ресторанного господарства д.т.н., професор Кравченко М.Ф. показав лабораторії «арт-студії» з ресторанної справи та розповів про майстер-класи відомих шеф-кухарів України та світу з кулінарного і кондитерського мистецтва, молекулярної технології, виїзні заняття у закладах ресторанного господарства м. Києва.
![Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи переймає досвід у Київського національного торговельно-економічного університету](assets/cache/images/1/IMG_6803-600x-22e.jpeg)
Також, познайомилися та обговорити спільні плани по співпраці на майбутнє з завідувачем кафедри туризму та готельно ресторанної справи Черкаського державного технологічного університету, д.е.н., Чепурдою Ларисою Михайлівною.
![Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи переймає досвід у Київського національного торговельно-економічного університету](assets/cache/images/1/IMG_6812-600x-772.jpeg)
![Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи переймає досвід у Київського національного торговельно-економічного університету](assets/cache/images/1/IMG_6807-600x-1a4.jpeg)
Дякуємо адміністрації Київського національного торговельно-економічного університету за теплий прийом та сподіваємося на подальшу співпрацю.
Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи
Фотогалерея
![Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи переймає досвід у Київського національного торговельно-економічного університету](assets/cache/images/1/IMG_6827-250x180-82a.jpeg)
![Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи переймає досвід у Київського національного торговельно-економічного університету](assets/cache/images/1/IMG_6244-250x180-3d9.jpeg)
![Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи переймає досвід у Київського національного торговельно-економічного університету](assets/cache/images/1/IMG_6788-250x180-5fd.jpeg)
![Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи переймає досвід у Київського національного торговельно-економічного університету](assets/cache/images/1/IMG_6803-250x180-cc7.jpeg)
![Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи переймає досвід у Київського національного торговельно-економічного університету](assets/cache/images/1/IMG_6812-250x180-c9b.jpeg)
![Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи переймає досвід у Київського національного торговельно-економічного університету](assets/cache/images/1/IMG_6807-250x180-962.jpeg)
![Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи переймає досвід у Київського національного торговельно-економічного університету](assets/cache/images/1/IMG_6800-250x180-6c6.jpeg)
![Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи переймає досвід у Київського національного торговельно-економічного університету](assets/cache/images/1/IMG_6801-250x180-49b.jpeg)
![Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи переймає досвід у Київського національного торговельно-економічного університету](assets/cache/images/1/IMG_6805-250x180-af7.jpeg)
![Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи переймає досвід у Київського національного торговельно-економічного університету](assets/cache/images/1/IMG_6808-250x180-280.jpeg)
![Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи переймає досвід у Київського національного торговельно-економічного університету](assets/cache/images/1/IMG_6836-250x180-5b5.jpeg)