23.06.2015 4567

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи розвиває співпрацю з навчальними закладами

З метою розвитку науково-дослідної, навчально-виховної та суспільно-культурної діяльності кафедрою туризму та готельно-ресторанної справи підписано договір про співпрацю в межах рамкової двосторонньої угоди про партнерство з кафедрою туризму та готельно-ресторанної справи Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Напрями співробітництва: організація та проведення спільних наукових семінарів, науково-практичних конференцій, симпозіумів; підготовка та реалізація спільних науково-дослідних проектів, створення та функціонування творчих авторських колективів для вирішення дослідницьких і освітніх завдань; обмін результатів наукових досліджень і розробок, публікацій, навчальних та методичних матеріалів; обмін досвідом у реалізації передових технологій і методів навчання, надання взаємної допомоги у підготовці наукових кадрів; обмін викладачами, молодими вченими та іншими співробітниками університетів для читання лекцій, освоєння новітньої техніки і методики проведення досліджень, удосконалення навчально-виховної роботи; організацій обміну студентами для ознайомлення з історією, культурою та системою освіти навчальних закладів.

Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи