16.08.2015 4575

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи розвиває співпрацю з провідними підприємствами туристичної індустрії

Питання працевлаштування випускників є особливо актуальним, тому першочерговою метою кафедри є підготовка висококваліфікованих фахівців у сфері туристського та готельно-ресторанного бізнесу, здатних вільно орієнтуватися в питаннях сучасного ринку послуг гостинності. Кафедра забезпечує ефективне вирішення освітніх, організаційно-методичних, науково-дослідних та інформаційно-аналітичних завдань по підготовці фахівців туристського та готельного бізнесу.

З метою забезпечення дієвої інтеграції теорії та практики туризму і готельно-ресторанного господарства кафедра співпрацює з відомими в туристичній індустрії підприємствами. Для досягнення мети кафедрою туризму та готельно-ресторанної справи підписано договір про співпрацю в межах рамкової двосторонньої угоди про партнерство з туристичною агенцією «ВІВА-ТУР» м. Черкаси http://viva-tour.net.ua/.

Туристична агенція ВІВА-ТУР працює в Черкасах з 2009 року. За час роботи турагентство зарекомендувало себе надійним партнером з організації різного виду туризму, робочих програм за кордоном та програм культурного обміну.

Основними видами діяльності компанії є:

• організація зарубіжного туризму;
  • програми обміну для студентів (Work&Travel USA/France, AU-PAIR, Work and Study UK);
  • оплачуване стажування за кордоном зі спеціальності (Китай, США, Cингапур, Іспанія, Австралія);
  • робота на круїзних лайнерах та ОАЄ;
  • швидке оформлення віз в країни Шенгену, США, Південно-Східну Азію.

Предметом договору є: кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва здійснює якісну підготовку фахівця з вищою освітою на рівні державних стандартів, видає документ про освіту державного зразка студенту, а підприємство забезпечує робочим місцем студента.

Працевлаштування майбутніх випускників, налагодження соціального партнерства з роботодавцями, забезпечення соціальних і економічних потреб випускників у робочих місцях, а роботодавців – у кваліфікованих кадрах, прямі контакти студентів із роботодавцями – запорука успішного працевлаштування молоді.

Отже, в Уманському національному університеті садівництва на факультеті менеджменту кафедрою туризму та готельно-ресторанної справи здійснюється активний пошук розширення форм та методів із працевлаштування своїх майбутніх випускників. Треба визнати як реальні успіхи, так і серйозні проблеми на цьому шляху, котрі треба нагально розв’язувати, аби зберегти високе реноме навчального закладу серед вишів України, а також розширити його потужності. У  навчальному закладі добре розуміють, що високий рейтинг університету залежить не лише від рівня якості навчання та виховання, але й від того, наскільки у ньому турбуються про майбутнє своїх випускників.

Людмила Транченко, завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи