Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи співпрацює з Черкаським державним технологічним університетом
Туризм та готельно-ресторанна справа – одна з найперспективніших спеціальностей на сучасному етапі розвитку світової економіки. Предметом вивчення є процес управління підприємствами сфери обслуговування, а саме туристичних агенцій та туроператорів, готельних і ресторанних комплексів, транспортних операцій та зв’язку, підприємств розваг та відпочинку, підприємств лікувально-оздоровчого напряму та ін.
![Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи співпрацює з Черкаським державним технологічним університетом](assets/cache/images/2015/tourism/spivpracya-z-Cherkas.univer/IMG_6907-600x-9e2.jpeg)
З метою налагодження співпраці та обміну досвіду в організації навчального процесу делегати від кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва зустрілися з доктором економічних наук, доцентом, завідувачем кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Черкаського державного технологічного університету Ларисою Чепурдою, яка познайомила з колективом, що очолює.
Під час діалогу між кафедрами прозвучали бачення науковців щодо шляхів покращення сфери гостинності в області. Адже з огляду на потребу ринку праці у фахівцях з туризму та готельно-ресторанного бізнесу за рахунок збільшення кількості підприємств сфери обслуговування та розширення послуг надаваних туристичних послуг виникла необхідність у підготовці таких спеціалістів.
Викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва, відвідавши Черкаський державний технологічний університет, були приємно вражені. При кафедрі функціонує спеціалізована лабораторія з технології виробництва продукції ресторанного господарства.
![Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи співпрацює з Черкаським державним технологічним університетом](assets/cache/images/2015/tourism/spivpracya-z-Cherkas.univer/IMG_6922-600x-d3d.jpeg)
Спеціалізована лабораторія технології виробництва продукції
Також при кафедрі туризму діє туристичне агентство, де студенти можуть набувати практичного досвіду ведення туристичної діяльності. Туристичне агентство досить відоме у Черкасах та користується попитом. Це гарна можливість для студентів ознайомитися зі спеціалізованими програмами щодо вибору готелів, бронювання авіаквитків, пошуку туристичних маршрутів.
![Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи співпрацює з Черкаським державним технологічним університетом](assets/cache/images/2015/tourism/spivpracya-z-Cherkas.univer/IMG_6918-600x-f9f.jpeg)
Туристична агенція при кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи
На базі університету функціонує міні-готель, що обслуговується студентами напряму "Готельно-ресторанна справа". Це дає змогу молоді набути практичних навичок та заробити кишенькові гроші. Готель користується великою популярністю.
Ми вдячні Ларисі Чепурді та кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Черкаського державного технологічного університету за теплий прийом та сподіваємося на тісну співпрацю і надалі.
Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи
Фотогалерея
![Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи співпрацює з Черкаським державним технологічним університетом](assets/cache/images/2015/tourism/spivpracya-z-Cherkas.univer/IMG_6907-250x180-298.jpeg)
![Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи співпрацює з Черкаським державним технологічним університетом](assets/cache/images/2015/tourism/spivpracya-z-Cherkas.univer/IMG_6910-250x180-585.jpeg)
![Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи співпрацює з Черкаським державним технологічним університетом](assets/cache/images/2015/tourism/spivpracya-z-Cherkas.univer/IMG_6922-250x180-da6.jpeg)
![Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи співпрацює з Черкаським державним технологічним університетом](assets/cache/images/2015/tourism/spivpracya-z-Cherkas.univer/IMG_6925-250x180-ead.jpeg)
![Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи співпрацює з Черкаським державним технологічним університетом](assets/cache/images/2015/tourism/spivpracya-z-Cherkas.univer/IMG_6949-250x180-449.jpeg)
![Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи співпрацює з Черкаським державним технологічним університетом](assets/cache/images/2015/tourism/spivpracya-z-Cherkas.univer/IMG_6918-250x180-c85.jpeg)