13.10.2015 5663

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи веде активну співпрацю з Національним університетом біоресурсів і природокористування України

Метою співпраці є стійка інтеграція напрямів підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» Уманського національного університету садівництва у міжнародне освітнє та наукове середовище.

Співпраця колективу кафедри туризму та готельно-ресторанної справи з Національним університетом біоресурсів і природокористування України (НУБіПУ) триває і набирає обертів. Навчальний рік для викладачів кафедри почався з навчального семінару, в рамках якого фахівці НУБіПУ поділилися зі слухачами практичною інформацією.

Директор навчально-наукового інституту післядипломної освіти НУБіПУ Марія Кулаєць ознайомила гостей зі структурою та матеріально-технічною базою університету, окреслила головні завдання розвитку туристичної галузі та стратегію розвитку вишу. Потім відбулася зустріч з науково-педагогічним колективом кафедри аграрного консалтингу та сервісу, основні здобутки та сьогодення якого було презентовано к. с.-г. н. Оленою Локутовою. Під час обговорення стану та перспектив розвитку туристичної галузі відбулася жвава дискусія. До неї долучилися доцент Микола Безкровний, доцент Лілія Рибак, доцент Стефанія Мосіюк та інші науковці. Мова йшла про необхідність активізації співпраці між університетами.

Лілія Рибак наголосила на важливості зустрічі та продуктивного діалогу з провідними фахівцями кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва, окреслила головні завдання співпраці: це і організація та проведення спільних наукових семінарів, науково-практичних конференцій, симпозіумів; підготовка та реалізація спільних науково-дослідних проектів, створення та функціонування творчих авторських колективів для вирішення дослідницьких і освітніх завдань; обмін результатами наукових досліджень і розробок, публікаціями, навчальними та методичними матеріалами; обмін досвідом у реалізації передових технологій і методів навчання, надання взаємної допомоги у підготовці наукових кадрів; обмін викладачами, молодими вченими та іншими співробітниками університетів для читання лекцій, освоєння новітньої техніки і методики проведення досліджень, удосконалення навчально-виховної роботи; організацій обміну студентами для ознайомлення з історією, культурою та системою освіти навчальних закладів.

Домовленості були закріплені в рамковій угоді про співпрацю.

Людмила Транченко та науково-педагогічний колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи УНУС подякували Марії Кулаєць, директору навчально-наукового інституту післядипломної освіти та колективу кафедрі консалтингу та сервісу НУБіПУ за приділену увагу. У свою чергу Людмила Транченко та науково-педагогічний колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи УНУС запевнили науковців, що дана зустріч є лише початком плідного співробітництва Національного університету біоресурсів і природокористування України та Уманського національного університету садівництва.

Людмила Транченко та колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи