19.11.2013 5125

Калейдоскоп життя творчих колективів Уманського НУС

Відвирував зорепадом на гостинній уманській землі Всеукраїнський фестиваль художньої творчості серед колективів вищих аграрних навчальних закладів Мінагрополітики та продовольства України «Софіївські зорі – 2013». І профспілковий комітет Уманського національного університету садівництва за здобуття призових місць нагородив творчі колективи університету – народний самодіяльний ансамбль танцю «Нивка», що став володарем гран-прі фестивалю, та народний самодіяльний ансамбль пісні і танцю «Хлібодари», який отримав ІІ місце у піджанрі «хори», – поїздкою до Буковеля.

Калейдоскоп життя творчих колективів Уманського НУС

Учасники творчих колективів відвідали екскурсії міст Яремче та Івано-Франківськ, насолоджувалися місцевими краєвидами та карпатським повітрям, пізнавали колорит культури західноукраїнського краю та отримали масу позитивних і незабутніх вражень від відпочинку.

Керівники й учасники творчих колективів Уманського НУС щиро вдячні ректорату та профспілковому комітету університету за підтримку та організацію поїздки, яка додала нових сил, енергії та наснаги на подальшу творчу діяльність.

Калейдоскоп життя творчих колективів Уманського НУС

Одним із наймасштабніших заходів насиченого життя творчих студентів стала поїздка до Національного палацу мистецтв «Україна» в м. Київ, де 15 листопада відбулось урочисте зібрання з нагоди Дня працівників сільського господарства. В офіційній частині Президент України Віктор Янукович привітав усіх присутніх зі святом аграріїв, а друга частина урочистостей була присвячена концертній програмі, в якій взяли участь найкращі колективи України та професійні виконавці.

Калейдоскоп життя творчих колективів Уманського НУС

Честь виступати на сцені Національного палацу мистецтв «Україна» випала єдиному представникові вищих аграрних навчальних закладів України, володарю гран-прі Всеукраїнського фестивалю «Софіївські зорі» – народному самодіяльному ансамблю танцю «Нивка» (художній керівник Наталія Шаповаленко), учасники якого виконали хореографічну композицію «Вальс квітів» Петра Чайковського.

Поряд із знаменитими артистами Тонею Матвієнко, Віталієм Козловським, Тетяною Піскарьовою, Тіною Кароль, Василем Зінкевичем та Миколою Гнатюком ансамбль танцю «Нивка» презентував Уманський національний університет садівництва на професійній сцені, яка стала для колективу високою планкою серед інших перемог та здобутків.

Після концертного виступу до схвильованих, але щасливих учасників підійшов Міністр агрополітики та продовольства Микола Присяжнюк, особисто привітав учасників зі святом та подякував за чудовий виступ, адже в особі колективу були гідно представлені на великій сцені всі вищі аграрні заклади України.

Калейдоскоп життя творчих колективів Уманського НУС

Попереду у творчих колективів Уманського НУС – багато концертів та перемог, до яких вони наближаються завдяки своїй наполегливості, важкій праці і самовідданості улюбленій справі. Тож бажаємо їм ще багато прекрасних виступів на великих професійних сценах не тільки України, але й зарубіжжя.

Прес-центр університету