14.03.2014 2336

Вітаємо Климчук Аліну Володимирівну студентку факультету менеджменту з перемогою у другому турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

13 березня 2014 р. у Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відбулась підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук.

Климчук Аліна Володимирівна в он-лайн режимі доповідала на тему «Вдосконалення управління збутом продукції лісівництва ДП «Уманське лісове господарство» Черкаської області на зовнішньому ринку». Під час доповіді та мультимедійної презентації результатів досліджень члени комісії й учасники конференції були ознайомленні з сучасними проблеми функціонування підприємств лісопромислового комплексу України, діяльністю ДП «Уманське лісове господарство» Черкаської області на зовнішньому ринку та запропонованими автором напрямками розвитку.

Вітаємо Климчук Аліну Володимирівну студентку факультету менеджменту з перемогою у другому турі Всеукраїнського конкурсу  студентських наукових робіт

Відповідно до рішення членів комісії науково-практичної конференції за ґрунтовні науково-методичні розробки викладенні в науковій роботі, змістовні відповіді підчас дискусії в он-лайн режимі та високий рівень знань Климчук Аліна Володимирівна отримала диплом третього ступеню переможця другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Світове господарство і міжнародні економічні відносини».

Деканат факультету менеджменту та викладачі кафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності пишаються високими здобутками Климчук Аліни Володимирівни й бажають її міцного здоров'я, щастя, подальших перемог і здобутків!

Науковий керівник:  Клименко Лідія Василівна,

к.е.н. доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності

Результати конкурсу