12.09.2015 4728

Кодекс етики студентів

Ділова етика є найважливішим елементом культури студента, тому 8 вересня 2015 р. відбулася виховна година для студентів 31-з групи факультету менеджменту. Під час проведеного заходу студенти презентували доповіді на такі теми:

1. «Права та обов’язки студентів» (матеріал підготував Довбуш Дмитро, доповідач – Дерещук Юлія);

2. Правила внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках» (матеріал – Гурська Анастасія, доповідач – Савелюк Катерина).

Кодекс етики студентів

Доповіді студентів були цікавими, змістовними та повчальними не лише для періоду їх навчання в університеті, а й в майбутньому, адже сьогодні кожне підприємство має власну корпоративну культуру й дотримання ділової етики в подальшому є запорукою успіху майбутніх менеджерів у трудовій діяльності.

За матеріалами куратора 31-з групи факультету менеджменту Лідії Клименко