06.10.2015 4849
Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи пропонує нові можливості для студентів всіх напрямів підготовки
У рамках співпраці з фірмою «Ukrainian Professional Group», яку представляє директор Олександр Дармороз, кафедра туризму та готельно-ресторанної справи пропонує влаштуватися на високооплачувану роботу на круїзних лайнерах. Девіз туристичного агентства – «Заробляй відпочиваючи». Всі бажаючі працювати на круїзних лайнерах можуть пройти курси, які підвищать їх рівень знань з іноземної мови та допоможуть при співбесіді.
![Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи пропонує нові можливості для студентів всіх напрямів підготовки](assets/cache/images/kafedri/turizm-i-GRS/back_ua-600x-933.jpeg)
![Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи пропонує нові можливості для студентів всіх напрямів підготовки](assets/cache/images/kafedri/turizm-i-GRS/front_ua-600x-ab2.jpeg)
Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи
Рубрика: Міжнародна діяльністьПрактика студентів за кордономОсвітній процесКафедра туризму та готельно-ресторанної справи