03.04.2015 4686

Колектив Уманського НУС – за здоровий спосіб життя

З приходом весни наш організм потребує оновлення та гарного тонусу. І найкращий спосіб досягнення бажаної форми – це правильний режим дня та ранкова зарядка.

А однією з ключових традицій Уманського національного університету садівництва є здоровий спосіб життя. Саме тому 1 квітня у спортивній залі нашого університету за ініціативи ради студентського самоврядування та викладачів кафедри фізичного виховання було проведено спортивний ранок для усіх бажаючих.

Колектив Уманського НУС – за здоровий спосіб життя

Загальновідомо, що зранку потрібно не менше двох годин аби остаточно прокинутись, адже під час сну організм відпочиває, сповільнюється ритм дихання і биття серця, знижується тиск у судинах, кров циркулює повільніше, густішає. А щоб скоротити пробудження вашого організму з двох годин до п’ятнадцяти хвилин необхідно, всього-на-всього, зробити ранкову зарядку.

Колектив Уманського НУС – за здоровий спосіб життя

Вікторія Уманчик, голова ради студентського самоврядування університету