01.11.2016 5217

Команда спортсменів Уманського НУС взяла участь у легкоатлетичному кросі

27 жовтня в м. Черкасах відбулися змагання з легкоатлетичного кросу за програмою ІІ Спортивних ігор Черкаської області між студентами ВНЗ. У змаганнях примали участь п’ять вузів у тому числі Уманськитй національний університет садівництва.

Команда нашого університету зайняла друге місце, поступившись Черкаському національному університету імені Богдана Хмельницького. Друге особисте місце на дистанції 2000 м. зайняв студент четвертого курсу факультету агрономії Антон Діденко.

Університет представляли: Бака Володимир (шосте місце) – 31 ек, Корольчук Віктор – 31 п, Тимошенко Наталка – 31 ек групи, Малла Лариса – 11 ма, Голуб Анастасія – 11 зр, Пташнік Андрій – 11 а.

Переможці нагороджені грамотами Національного Олімпійського комітету України (Бубка С.Н.), медаллю та цінними подарунками.

Наші побажання команді за успішний виступ і подальших спортивних результатів.

Іван Чорнобаб, завідувач кафедри фізичного виховання і психолого- педагогічних дисциплін