18.11.2014 4991

Конкурс бізнес-планів серед студентів V курсу факультету менеджменту

13 листопада відбулася презентація бізнес-планів студентів V курсу  факультету менеджменту для відзначення найкращих підприємницьких ідей.

Для організації проведення конкурсу була створена комісія, до складу якої увійшли голова комісії, завідувач кафедри менеджменту ЗЕД, доктор економічних наук, професор Олександр Школьний; кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту ЗЕД Інна Новак; кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту ЗЕД Ніна Пітель; кандидат економічних наук, заступник декана факультету менеджменту з виховної роботи, доцент кафедри менеджменту організацій Лілія Кустріч; кандидат економічних наук, заступник директора Інституту післядипломної освіти та дорадництва, доцент Наталія Петренко.

Конкурс бізнес-планів серед студентів V курсу факультету менеджменту

У конкурсі взяли участь 13 студентів, які презентували перед комісією свої бізнес-проекти. Членів комісії та присутніх цікавили питання щодо доцільності та результативності запропонованих ідей.

Конкурс бізнес-планів серед студентів V курсу факультету менеджменту

Одноголосно найкращим бізнес-планом було визнано проект «Створення агрохімічної лабораторії для СТОВ «Зоря-Маїс Насіння» м. Черкаси» студентки 52-зм групи Ірини Побережної, яка зайняла почесне І місце.

Відповідно, ІІ та ІІІ місця здобули студенти 51-мс групи Євгенія Чорній та Петро Процюк.

Переможці отримали у дарунок підручники з фахових дисциплін, а компетентні члени комісії визнали всі проекти, представлені на розгляд глядацької аудиторії, – вдалими та актуальними.

Доцент кафедри менеджменту ЗЕД Інна Новак