07.12.2013 5478

Конкурс «Кращий бізнес-план»

5 грудня 2013 року в Уманському національному університеті садівництва факультетом менеджменту для студентів 5 курсу було проведено конкурс бізнес-планів. Студенти презентували результати розроблених бізнес-планів для об’єктів дослідження дипломних робіт.

В обговоренні презентованих робіт взяли участь студенти факультету менеджменту та викладачі кафедр менеджменту організацій та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, зокрема: к.е.н., доцент Інна Новак, к.е.н., доцент Світлана Тимчук, к.е.н., доцент Ніна Пітель, к.е.н., доцент Людмила Нещадим, к.е.н., ст. викладач Юлія Зборовська, кандидат с.-г. наук, доцент Олександр Василенко, к.е.н., доцент, заступник декана факультету менеджменту з виховної роботи Лілія Кустріч та к.е.н. доцент Марина Гоменюк.

Конкурс «Кращий бізнес-план»

Найкращими серед бізнес-планів студентів спеціальності «Менеджмент організацій та адміністрування» визнано роботи Олени Касянчук, Івана Бордійчука та Олександра Хрипуна. А з-поміж студентів напряму підготовки «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» – Яни Матвієнко, Аліни Климчук та Вікторії Ратушної.

Конкурс «Кращий бізнес-план»

Зазначених вище студентів нагороджено навчальними посібниками з профілюючих предметів.

Світлана Тимчук, к.е.н., доцент

кафедри менеджменту ЗЕД