19.06.2013 9532

Конкурс макетів "Проекти майбутнього"

На кафедрі садово-паркового господарства Уманського НУС  започатковано загальновузівський  конкурс макетів «Проекти майбутнього». Головна мета конкурсу – виявлення, відбір та підтримка обдарованої студентської молоді, розвиток і реалізація здібностей та стимулювання творчої праці студентів.

На розгляд комісії та всім присутнім було представлено макети, які стосуються ландшафтного дизайну та озеленення.

Роботи на конкурс представили такі студенти:

1. Чорич Юлія Григорівна, 42-СП група – «Проект озеленення корпусу №7 Уманського НУС»;
  2. Миронова Лілія Миколаївна, 32-СП група – «Проект озеленення присадибної ділянки»;
  3. Джус Богдан Станіславович, 11-СП група – «Проект озеленення присадибної ділянки»;
  4. Аброськін Євген Олександрович, 41-СП група – «Проект озеленення готельного комплексу»;
  5. Кишинська Анна Альбертівна, 21-СП група – «Проект озеленення присадибної ділянки»;
  6. Коробань Артур Петрович, 51-СП група – «Проект озеленення присадибної ділянки в японському стилі»;
  7. Уманець Євгенія Ярославівна, 41-СП група – «Проект озеленення присадибної ділянки»;
  8. Шлапак Ірина Василівна, 41-СП група та Макогоненко Денис Сергійович, 42-СП група – «Проект озеленення присадибної ділянки»;
  9. Періг Анастасія Вадимівна, 41-СП група та Коджебаш Андрій Петрович, 51-СП група – «Проект влаштування саду на даху».

Викладачі кафедри також взяли активну участь у конкурсі та виготовили макет навчального корпусу №7 факультету лісового і садово-паркового господарства.

Було створено конкурсну комісію у складі викладачів кафедри садово-паркового господарства, а саме: декана факультету лісового і садово-паркового господарства, доцента, кандидата сільськогосподарських наук Олександра Заморського, доцента, кандидата архітектури Юрія Єгорова та асистента кафедри Михайла Осіпова.

14 червня цього року на кафедрі садово-паркового господарства відбулося нагородження переможців.

За результатами конкурсу:

• ПЕРШЕ місце зайняв макет «Проект озеленення готельного комплексу» студента Євгена Аброськіна.
  • ДРУГЕ місце зайняв «Проект озеленення присадибної ділянки» студентки Євгенії Уманець.
  • ТРЕТЄ місце отримав «Проект озеленення присадибної ділянки в японському стилі» студента Артура Коробаня.
  • ЧЕТВЕРТЕ місце зайняв проект «Озеленення присадибної ділянки» студентки Лілії Миронової.

Перші три призові місця відзначені грошовими винагородами від спонсора проекту – Анатолія Сторожка, а четверте місце – від профспілкового комітету університету путівкою у санаторій-профілакторій «Юність».

Всі інші студенти отримали дипломи учасників конкурсу.

На думку організаторів конкурсу, такі заходи сприяють підвищенню творчої активності студентів.

Від щирого серця вітаємо переможців та бажаємо подальших творчих успіхів!

Михайло Осіпов, асистент кафедри садово-паркового господарства