04.02.2014 4678

Конкурс на заміщення вакантної посади директора ВСП Ананьївський аграрно-економічний технікум Уманського НУС

Уманський національний університет садівництва оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора ВСП Ананьївський аграрно-економічний технікум Уманського НУС.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи :

– заяву на ім'я ректора;

– особовий листок з обліку кадрів;

– довідку з місця роботи;

– копії документів про повну вищу освіту, паспорта, ідентифікаційного номера, трудової книжки, завірені в установленому порядку.

У конкурсі на заміщення вакантної посади директора ВСП Ананьївський аграрно-економічний технікум Уманського НУС можуть брати участь особи, які мають повну вищу освіту, досвід педагогічної та організаційної роботи у ВНЗ не менше п’яти років.

Документи подаються протягом 14 календарних днів з дня опублікування оголошення до відділу  кадрів університету за адресою: вул. Інститутська, 1, м. Умань Черкаської обл., 20305  тел. 4-69-83.»