28.03.2014 5322

Конспекти історії зберігаються у Науковій бібліотеці Уманського НУС

В Уманському НУС в рамках святкування 170-річчя від дня заснування навчального закладу відбувається низка заходів, присвячених знаменній події. Нещодавно в Науковій бібліотеці відбувся усний журнал «Конспект історії», започаткований працівниками бібліотеки та радою студентського самоврядування університету. Провідний бібліотекар Наталія Михайлова та бібліотекар першої категорії абонементу №1 Оксана Борейчук познайомили присутніх із шляхами історії навчального закладу: від часу створення до сьогодення. Наталія Михайлова показала учасникам заходу стародруки, які збереглися до наших часів, ювілейні книги та пам’ятні знаки, що стали віховими впродовж становлення Уманського національного університету садівництва.

Конспекти історії зберігаються у Науковій бібліотеці Уманського НУС

Перегорнувши сторінки конспекту історії, продовжили роботу засідання учасники  літературної студії «Алеями вічного саду», керівник якої Наталія Михайлова відшукує у студентських душах літературне зерно, шліфує його та сприяє проростанню. Отож студенти різних факультетів читали свої поезії, присвячені рідному навчальному закладу, у стінах якого вони формуються не тільки як фахівці, а й як особистості.

Конспекти історії зберігаються у Науковій бібліотеці Уманського НУС

Наостанок ведуча усного журналу Наталія Михайлова подякувала всім учасникам зібрання та запросила до наступних зустрічей.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання