20.11.2015 5421

Козацькому роду нема переводу!

Сьогодні, як ніколи, ми все частіше звертаємося до витоків історичної спадщини, виявляємо своє патріотичне ставлення до національних героїв, пізнаємо та вшановуємо славне минуле України.

Козацькому роду нема переводу!

З метою виховання патріотизму та любові до рідного краю, поваги до народних традицій та звичаїв, в Уманському національному університеті садівництва відбулася козацько-студентська вікторина «Козацькому роду нема переводу».

У змаганнях взяли участь 4 куреня: факультету економіки і підприємництва, факультету менеджменту, факультету агрономії, а також спільним об’єднаним куренем виступили інженерно-технологічний факультет і факультет лісового і садово-паркового господарства.

Козацькому роду нема переводу!

Змагання проводилось у три етапи. Упродовж гри команди діставали завдання з «козацької скарбниці» і вирішували їх, а між турами учасників і глядачів розважали художні колективи Центру культури і виховання.

Журі конкурсу було надзвичайно важко прийняти рішення, адже всі виступи були на високому рівні, однак, у результаті тривалого й складного обговорення, призові місця розподілились таким чином:

І місце – команда факультету агрономії;

ІІ місце – об'єднана команда інженерно-технологічного факультету та факультету лісового і садово0паркового господарства;

ІІІ місце – команда факультету менеджменту;

IV місце – команда факультету економіки і підприємництва.

Козацькому роду нема переводу!

По закінченню свята всіх учасників нагородили грамотами та солодощами.

Ми щиро вітаємо всіх учасників, адже переможених у такій справі бути не може, та зичимо їм творчого розвитку і нових високих здобутків.

Олена Мельниченко
фото Олега Черноусько