09.04.2015 6580

Кожен — коваль своєї долі

3 квітня в рамках програми курсу «Риторика» було проведено відкрите семінарське заняття на тему «Кожен — коваль своєї долі».

У роботі семінару взяли участь студенти 11-м групи факультету менеджменту та викладачі кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Уманського НУС.

Кожен — коваль своєї долі

Під час семінарського заняття студенти з великою любов’ю і душевним трепетом презентували свій рідний край, те місце, де вони народилися, де промайнуло їх дитинство, дитинство з дивосвітом-казкою, з материнською ласкою у затишній батьківській оселі та за шкільною партою.

Досить активно студенти розповідали про свої захоплення, мрії та плани на майбутнє.

Кожен — коваль своєї долі

Жодні блага не можуть впасти просто з неба, вони обов'язково стають результатом довгої та напо­легливої праці, яка, у свою чергу, є результатом навчання в університеті. Так і студенти по закінченню навчального закладу планують обіймати посади керівників підприємств, менеджерів структурних підрозділів,  давати користь людям та своїй країні. Не менш важливим у майбутньому для молоді є щастя в родині, взаєморозуміння з найріднішими людьми.

Лідія Клименко, к.е.н. доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності