28.04.2015 4754

Кращі менеджер-аналітик і менеджер-координатор – магістри Уманського НУС

22-24 квітня 2015 року в Одеському національному економічному університеті було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». У ньому взяли участь і студенти - магістранти факультету менеджменту нашого університету. Їх успіхи за результатами роботи олімпіади гідно відзначено – Ірина Побережна визнана переможцем у номінації «Менеджер – аналітик», а Інна Трутненко – у номінації «Менеджер - координатор».

Кращі менеджер-аналітик і менеджер-координатор – магістри Уманського НУС

Деканат факультету менеджменту та викладачі кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності щиро вітають Ірину Анатоліївну та Інну Вадимівну із досягнутими результатами їх наполегливої праці, бажають їм міцного здоров'я, щастя та подальших здобутків і перемог у науковій роботі.

Ігор Бутило, заступник декана факультету менеджменту з НДРС,

к.е.н., доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності