09.11.2016 4899

Кращий структурний підрозділ «Дослідне поле»

8 жовтня 2016 року на базі Науково-методичного центру інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» з метою підвищення рівня практичної підготовки студентів аграрних ВНЗ, виявлення кращого досвіду запровадження нових сучасних технологій в освітній процес та набуття майбутніми фахівцями професійних умінь, навичок і компетенцій відбувся заключний етап огляду конкурсу на кращий структурний підрозділ «Дослідне поле». Серед присутніх були: Анатолій Рудюк − начальник відділу землеробства та меліорації Департаменту землеробства та технічної політики в АПК Мінагрополітики України (голова комісії); Ігор Будько – завідувач сектору аграрної та спеціальної освіти Департаменту вищої освіти Міносвіти і науки України; Дмитро Літвінов – завідувач відділу сівозмін ННЦ «Інститут землеробства НААН». Уманський національний університет садівництва представляли: Сергій Полторецький − декан факультету агрономії; Сергій Щетина − декан факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин доцент.

Кращий структурний підрозділ «Дослідне поле»

За результатами експертного оцінювання поданих матеріалів та представлених презентацій Уманський національний університет садівництва виборов ІІІ місце серед вищих аграрних навчальних закладів України.

Кращий структурний підрозділ «Дослідне поле»

Конкурсна комісія засвідчила, що надані на конкурс матеріали та представлені презентації підтвердили значну роботу, проведену науково-педагогічними колективами навчальних закладів щодо ефективного використання дослідних полів в освітньому процесі.