05.09.2014 5086

Країна починається з кожного з нас

Патріотичною лекцією та виконанням Державного Гімну почався новий навчальний рік на кафедрі фінансів і кредиту Уманського НУС.

Відкриту лекцію на тему «Україна – суверенна демократична держава» провів для студентів кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів і кредиту Богдан Гузар. Молоді фінансисти не лише уважно слухали доповідача, а й брали безпосередню участь в обговоренні, активно згадуючи етапи становлення державності України.

Країна починається з кожного з нас

Адже студенти спеціальності «Фінанси і кредит» вважають, що, як все велике починається з малого, так і країна починається з кожного з нас. І тільки любов до рідної землі і могутній патріотичний дух дозволять нам подолати перешкоди й побудувати процвітаючу державу.

Леся Барабаш, кандидат економічних наук,

викладач кафедри фінансів і кредиту