03.12.2015 5101

Крок до співпраці Україна – ЄС у дослідницько-інноваційній сфері

Делегація кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва відвідала інформаційний семінар «Можливості співпраці України та ЄС в межах програми Горизонт 2020: міждисциплінарні напрямки спільних досліджень та програми мобільності для науковців». Національні контактні пункти Програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт 2020», котрі функціонують на базі Донецького національного університету МОН України та ЦДПІН ім. Геннадія Доброва НАН України спільно провели у м. Вінниця даний семінар.

Крок до співпраці Україна – ЄС у дослідницько-інноваційній сфері

Інформаційний захід був організований з метою поширення інформації щодо можливостей участі у Програмі ЄС «Горизонт 2020» та розвитку вітчизняного дослідницького потенціалу в контексті інтеграції України до загальноєвропейського дослідницького простору.

Семінар проводили керівники Національних контактних пунктів, експерти, що добре обізнані з правилами та процедурами програми ЄС «Горизонт 2020».

Кандидат економічних наук, старший науковий співробітник Центру досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Геннадія Доброва НАН України, керівник НКП «Європа у мінливому світі – інклюзивні, інноваційні та рефлективні суспільства» Ольга Кот висвітлила на даному семінарі умови підготовки та подачі проектних пропозицій в рамках конкурсів у 2016-2017 рр. за міждисциплінарними напрямками з акцентом на різні галузі досліджень.

Крок до співпраці Україна – ЄС у дослідницько-інноваційній сфері

На даному інформаційному семінарі представники від кафедри туризму та готельно-ресторанної справи почерпнули для себе багато корисної інформації, яка в повній мірі знадобиться їм в майбутній роботі.

Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи