08.10.2014 4902

Курси волонтерів податкової служби України

З 7 жовтня 2014 р. за ініціативи кафедри менеджменту організації на факультеті менеджменту відкрито курси волонтерів податкової служби України.

Із вступним словом виступила к.е.н., старший викладач кафедри менеджменту організацій Малюга Л.М., яка відмітила, що основним із шляхів підвищення якості освіти є процес постійного засвоєння нових знань та використання для цього досвіду практиків у різних сферах діяльності підприємств. Тому курси податкового волонтерства є надзвичайно корисними для студентів. Окрім того, залучення студентів Уманського національного університету садівництва до волонтерського руху та їхня допомога податківцям є вкрай важливою і необхідною.

Від Уманської ОДПІ виступила випускник УНУС, завідувач інформаційно-комунікаційного підрозділу Ожогіна Н.С. Податківець проінформувала майбутніх фахівців про діяльність відомства на сучасному етапі реформування, розповіла про структуру й функції, а також про підсумки й основні показники роботи.

Ожогіна Н.С. продемонструвала Посвідчення волонтера податкової служби, яке отримають студенти по закінченню курсів і відмітила, що волонтер державної податкової служби є громадським консультантом і діє за дорученням начальника Уманської ОДПІ.

Курси волонтерів податкової служби України

Підбиваючи підсумки зустрічі, податківець акцентувала увагу на важливості подібного спілкування і закликала студентів брати якомога активнішу участь у волонтерському русі.