19.05.2014 1866

Викладачі кафедри економічної теорії провели курси підвищення кваліфікації на базі Ананьївського аграрно-економічного коледжу Уманського НУС

Викладачі кафедри економічної теорії в черговий раз провели курси підвищення кваліфікації на базі Ананьївського аграрно-економічного коледжу Уманського НУС з 12 по 16 травня 2014 року.

Слухачами курсів стали вчителі з основ економіки загальноосвітніх шкіл району та викладачі коледжу.

У процесі проведення курсів було розглянуто теми:

1. Актуальні питання сучасної економіки (доповідач к.е.н., доцент Андрющенко А.М.).
  2. Сучасні концепції економічного розвитку (доповідач к.е.н., доцент Андрющенко А.М.).
  3. Стан та проблеми соціально-економічного розвитку економіки (доповідач д.е.н., доцент Пенькова О.Г.).
  4. Національні інтереси України в світових інтеграційних процесах (доповідач д.е.н., доцент Пенькова О.Г.).
  5. Національні інтереси України в світових інтеграційних процесах (доповідач д.е.н., доцент Пенькова О.Г.).
  6. Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності (доповідач викладач кафедри Ревуцька А.О.).
  7. Сучасні форми та методи організації навчального процесу (доповідач викладач кафедри Ревуцька А.О.).
  8. Інноваційні технології при викладанні економіки (доповідач викладач кафедри Ревуцька А.О.).

Під кінець курсів було проведено анкетування слухачів, за результатами якого виявлено зацікавлення у подальшій співпраці.

Слухачі висловили побажання про наступну зустріч на теми: «Розвиток комунікативної компетенції учнів на уроках економіки»; «Методичне забезпечення нових шкільних предметів «Кластерна економіка» та «Фінансова обізнаність»»; «Модернізація навчального процесу з метою підвищення ефективності навчання з основ економіки»; “Перспективи економічного розвитку України в залежності від регіональних особливостей»; «Ринок та ринкова економіка»; «Перспективи та наслідки входження України до ЄС» та багато інших сучасних тем.

Також перед слухачами виступив директор коледжу В.О. Прижбило з побажаннями успіхів у роботі та співпраці із закладом.

По закінченню курсів слухачі отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.