17.12.2017 4776

«Кузня кадрів» напряму підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа»

12 грудня у спортивно-розважальному комплексі «Амарант» відбувся ярмарок вакансій «Кузня кадрів». Головною метою даного заходу було налагодження співпраці між роботодавцями та студентами, що навчаються та бажають спробувати свої сили у сфері готельно-ресторанної справи та туризму.

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва взяла активну участь у заході, організованому Виконавчим комітетом Уманської міської ради, а студенти спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» Уманського НУС цікаво та корисно для себе провели день.

«Кузня кадрів» напряму підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа»

«Кузня кадрів» була чудовою можливістю всім присутнім дізнатися краще про спеціальності «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа», можливості працевлаштування не лише в нашому місті, а й за його межами, адже в останні роки готельно-ресторанний та туристичний бізнес України вийшов на новий, більш динамічний рівень розвитку. Ці галузі сьогодні потребують особливих спеціалістів – активних і всебічно розвинених, обізнаних професіоналів своєї справи. Окрім того, зазначені спеціальності надають студентам найрізноманітніші можливості для самореалізації. Це, насамперед, розвиток творчих і організаторських здібностей, можливість участі у конкурсах, проектах та конференціях як всеукраїнського, так і міжнародного рівнів.

На ярмарку вакансій «Кузня кадрів» працювали три зони. Мотиваційна, де детально розповідали, як обрати професію, де навчають спеціальностям «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа», як себе поводити під час співбесіди, як правильно писати резюме.

Презентаційна зона ознайомлювала всіх присутніх із закладами готельно-ресторанного бізнесу, туристичними фірмами, повідомляла про актуальні вакансії на ринку праці. Тут студенти мали змогу дізнатися більше про потенційних роботодавців, а також подати власне резюме на роботу чи професійне стажування.

Також у презентаційній зоні кожен навчальний заклад організовував представлення своїх здобутків, виставки та майстер-класи. Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва гідно представила себе та зацікавила учнів, які масово вели бесіду зі студентами та викладачами, а виставка, презентована кафедрою, не залишила байдужим нікого.

«Кузня кадрів» напряму підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа»

У зоні відпочинку працювали фотозони та аніматори, де студенти та учні брали участь у конкурсах і розвагах, отримували призи, подарунки, подарункові сертифікати, які були підготовлені роботодавцями.

Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва вдячний організаторам і учасникам заходу за можливість яскраво та з користю провести час.

«Кузня кадрів» напряму підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа»

Наталія Парубок, к.е.н., викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи