11.03.2015 5013

Квіти дарують нам красу і надихають нас на творчість

Естетичне виховання є одним із пріоритетних напрямів навчально-виховного процесу вищого навчального закладу. Дотримуючись цього принципу, 10 березня 2015 р. у 32-ок групі факультету економіки і підприємництва була проведена виховна година у форматі «майстер-клас».
Мета заходу – ознайомлення студентської молоді з основними правилами виготовлення вітальних листівок своїми руками, а також виховання у студентів естетичного смаку, розвиток їх творчих здібностей.

Нині листівка «handmade» є одним із трендів сучасного дизайну, коли людина з підручних матеріалів може створити цікавий та оригінальний подарунок близькій людині. Усіх об’єднала тема весни, тому куратор ознайомила студентів із тонкощами виготовлення квітів із кольорового паперу у техніці квілінг.

Квіти дарують нам красу і надихають нас на творчість

Результат роботи втілився у створенні трояндової композиції, скомпонованої із окремих елементів. До виготовлення листівок долучились усі учасники виховної години. Заняття захопило студентів та підняло їм настрій.

Куратор 32-ок групи, доцент

кафедри обліку і аудиту Галина Аніщенко