06.05.2015 5465

Квітнева феєрія – 2015

В актовій залі Уманського педагогічного університету відбувся ІІ Всеукраїнський хореографічний фестиваль «Квітнева феєрія – 2015», в якому взяли участь танцювальні колективи із Києва, Одеси, Львова, Сум, Миколаєва, Вінниці, Корсунь-Шевченківського, Городища, Жашкова, Монастирища, Звенигородки, Гайворона, с. Бабанка, с. Дмитрушки Уманського району, с. Гавришівка, смт. Літин Вінницької обл., смт. Добровеличківка, смт. Оратів, с. Мошурів, с. Лука-Мелешківська та 14 танцювальних  колективів м. Умань.

Вихованці танцювального колективу «Уманська перлинка» Уманського національного університету садівництва  під керівництвом Наталії Шаповаленко та балетмейстера Марії Александрової представляли хореографічні композиції «Шалені комахи», «Запальні дівчата» та хореографічну постановку    «З Україною в серці».

Танцювальний  колектив посів І місце та нагороджений дипломом І ступеня Лауреата ІІ Всеукраїнського хореографічного фестивалю «Квітнева феєрія-2015».

Квітнева феєрія – 2015

Фестиваль пройшов на належному організаційному рівні. Хореографічні колективи нашого міста зайняли призові місця, показавши високий рівень виконавської майстерності.