Квітнева феєрія
Квітень 2017 року для хореографічних колективів Уманського НУС був надзвичайно плідним і цікавим. Перш за все, це участь у святковій програмі приуроченій 20-й річниці від дня народження народного самодіяльного ансамблю сучасного танцю «Візаві» Уманського ДПУ та участь у V фестивалі хореографічного мистецтва «На кичері», присвяченому пам’яті відомого режисера і хореографа, заслуженого працівника культури України Вадима Васильовича Костриці. Також учасники хореографічних колективів зробили свій творчий вклад у проведення конкурсної програми «Міс університет 2017» Уманського НУС.
30 квітня юні танцюристи дитячої хореографічної студії «Уманська перлинка», колективу-супутника народного самодіяльного ансамблю танцю профспілок України «Нивка» та театру танцю «Модерн» взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Зірковий бум», який відбувся у мальовничому місті Ладижин, Вінницької області. Перед танцюристами була поставлена велика відповідальність, адже оцінювати їх виступ мало зіркове журі у складі якого були відомі продюсери та виконавці це:
Голова журі по хореографії - Заслужений артист України, соліст Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. П.Вірського – Андрій Демчук, м.Київ.
Голова журі по вокалу – голова Правління ВГО «Європейська фестивальна- концертна молодіжна ліга». Заслужений артист естрадного мистецтва України. Директор Продюсерського Центру та Студії Звукозапису «DS SOUND». Голова Міністерства Міжнародних та Всеукраїнських фестивалів – конкурсів культури та мистецтв України ВГО «Європейська феставальна-концертна молодіжна ліга» - Ігор Нетлюх, м.Львів.
Солістка Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім.П.Вірського. Керівник дитячої танцювальної студії «Хорошки» - Тетяна Ляшенко, м.Київ.
Художній керівник студії «Серебрянських», балетмейстер, хореограф, артист, учасник проекту «Танцюють всі!» 4 сезон – Максим Марценюк, м.Київ.
Автор, артист-вокаліст, засновник фестивального центру «Коррадо» в Україні. Керівник проекту та режисер-постановник театру пісні та танцю «Діброва» МВС України – Олександр Кравцов, м.Київ.
Президент фестивалю-конкурсу мистецтв «Зірковий бум», голова ГО «Дитяче об’єднання народного танцю «Радість» - Яна Бондарчук.
Цей конкурс став для маленьких танцюристів дійсно «зірковим», адже вони зуміли вибороти два призових місця, були нагороджені дипломами І ступеня та отримали у подарунок сертифікат від продюсерського центру «DS SOUND» з 50% знижкою для участі у міжнародних фестивалях-конкурсах мистецтв та сертифікат, який дає право на відпочинок у творчому таборі «Вместе» (місто Кітен, республіка Болгарія).
Учасники танцювальних колективів Уманського НУС отримали незабутні враження, безцінний досвід, море позитиву і тепер з новими силами готові до наступних перемог.
Фотогалерея
![Уманська перлинка на сцені УДПУ (Ювілей анс. Візаві)](assets/cache/images/2017/educational/april/1-250x180-dda.jpeg)
![Вечірня казка в подарунок для Візаві](assets/cache/images/2017/educational/april/2-250x180-337.jpeg)
![Світ дитинства на сцені УДПУ (Танцює Уманська перлинка)](assets/cache/images/2017/educational/april/3-250x180-232.jpeg)
![Уманська перлинка. З Україною в серці. Фестиваль На кичері](assets/cache/images/2017/educational/april/4-250x180-53c.jpeg)
![Ансамбль танцю Нивка. Участь у фестивалі танцю На кичері](assets/cache/images/2017/educational/april/5-250x180-435.jpeg)
![Вербна неділя. Виконує анс.Нивка](assets/cache/images/2017/educational/april/6-250x180-fce.jpeg)
![Нивка на сцені міського БК](assets/cache/images/2017/educational/april/7-250x180-c3b.jpeg)
![Ансамбль танцю Нивка. Калинові мрії](assets/cache/images/2017/educational/april/8-250x180-7c2.jpeg)
![Учасниці театру танцю Модерн на сцені Уманського НУС](assets/cache/images/2017/educational/april/9-250x180-e92.jpeg)
![Всеукраїнський фестиваль-конкурс Зірковий бум](assets/cache/images/2017/educational/april/10-250x180-01a.jpeg)
![Голова журі фестивалю по хореографії Андрій Демещук](assets/cache/images/2017/educational/april/11-250x180-e92.jpeg)
![Голова журі фестивалю по вокалу Ігор Нетлюх](assets/cache/images/2017/educational/april/12-250x180-e92.jpeg)
![Член журі фестивалю по хореографії Тетяна Ляшенко](assets/cache/images/2017/educational/april/13-250x180-e92.jpeg)
![Член журі фестивалю по хореографії Максим Марценюк](assets/cache/images/2017/educational/april/14-250x180-e92.jpeg)
![Член журі фестивалю по вокалу Олександр Кравцов](assets/cache/images/2017/educational/april/15-250x180-e92.jpeg)
![Журі фестивалю за роботою](assets/cache/images/2017/educational/april/16-250x180-afa.jpeg)
![Нагороди фестивалю юним танцюристам](assets/cache/images/2017/educational/april/17-250x180-e92.jpeg)
![Дружна сімейка](assets/cache/images/2017/educational/april/18-250x180-c81.jpeg)
![Після виступу](assets/cache/images/2017/educational/april/19-250x180-39a.jpeg)
![Керівник студії Уманська перлинка Н.Шаповаленко з членами журі](assets/cache/images/2017/educational/april/20-250x180-e56.jpeg)
![Заслужені нагороди наймолодшим танцюристам](assets/cache/images/2017/educational/april/22-250x180-d6b.jpeg)
![Фото з членами журі фестивалю, солістами ансамблю танцю ім.П.Вірського на згадку](assets/cache/images/2017/educational/april/23-250x180-bcd.jpeg)
![Нагороди переможцям](assets/cache/images/2017/educational/april/24-250x180-163.jpeg)