08.10.2015 4737

Плідна зустріч викладачів Уманського НУС із учнями ЗОШ №3

У кожній справі все починається з першого кроку. Таким кроком стало проведення першого заняття з основ економіки у ліцейному класі ЗОШ №3 м. Умань викладачами кафедри економічної теорії Уманського національного університету садівництва доцентами Ларисою Фицик та Людмилою Смолій.

Плідна зустріч викладачів Уманського НУС із учнями ЗОШ №3

Метою проведення таких занять є формування в учнів економічного способу мислення, сприяння покращенню їх адаптації до складного сучасного світу економічних відносин. Навчившись обґрунтовано міркувати про економічні явища, вони зможуть значно ефективніше приймати повсякденні рішення. Кандидат економічних наук, доцент Лариса Фицик ознайомила майбутніх випускників з економічними поглядами різних соціальних груп від глибокої давнини до сьогодення, що дасть  їм змогу зрозуміти закономірності функціонування сучасної економічної системи та економічної політики. Особливе зацікавлення у школярів викликали відомості про господарське життя та розвиток економічної думки Стародавнього світу.

На занятті склалась приємна атмосфера, яка спонукала до роздумів та дискусій.

Людмила Смолій, викладач кафедри економічної теорії